Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 listopada 2022, 14:26

Odtwórczyni Ironheart wspomina, jakie wsparcie otrzymała od Roberta Downeya Jr

Wraz z premierą filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu do MCU zawitała nowa bohaterka - Ironheart. Odtwórczyni roli zastępczyni Iron Mana opowiada o słowach otuchy od Roberta Downeya Jr.

Źrodło fot. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu; Ryan Coogler; Marvel Studios; 2022
i

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu to ostatni film czwartej fazy MCU. Pierwszy raz twórcy z Marvel Studios zdecydowali, że zakończenie nie pokaże grupy Avengers, tak jak to było do tej pory. Nie oznacza to jednak, że nowa część przygód superbohatera z Wakandy nie jest ważna dla Kinowego Uniwersum Marvela.

W ramach tego widowiska Ryan Coogler i spółka postanowili wprowadzić do MCU dwie nowe postacie – Namora i Ironheart. Obydwoje z pewnością będą mieli wpływ na dalsze wydarzenia w kolejnych produkcjach z tego uniwersum, jednak wydaje się, że to właśnie bohaterka grana przez Dominique Thorne wywołuje więcej emocji.

Disney+ kupisz tutaj

Nic dziwnego bowiem grana przez nią postać ma zastąpić w MCU Iron Mana, wokół którego do niedawna kręciło się całe uniwersum. Robert Downey Jr. jednak nie gra już Tony’ego Starka, a Riri Williams śmiało można określić jego młodszą wersją.

Dominique Thorne w ostatnim wywiadzie dla portalu Screen Rant przyznała, że miała okazję porozmawiać ze starszym kolegą.

Zanim zaczęliśmy kręcić, nie mogłam z nim porozmawiać, jednak dostałam tę szansę, gdy kończyliśmy zdjęcia. Miał kilka pięknych słów do powiedzenia o tym, jak bardzo wierzy, że Riri Williams powinna być sobą. Według niego dziedzictwo idzie w dobrym kierunku oraz [powiedział] wszystkie inne piękne i zachęcające rzeczy, które można usłyszeć od samego Iron Mana.

Przypomnijmy, że Dominique Thorne pojawi się jeszcze niejednokrotnie w MCU. Na tę chwilę wiadomo, że grana przez nią Riri Williams otrzyma własny serial na platformie Disney+. Niewykluczone, że widzowie będą mogli zobaczyć ją również w innych produkcjach, takich jak na przykład Armor Wars.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej