Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 maja 2022, 11:42

Warner Bros. ma problem z J.J. Abramsem

J.J. Abrams bierze na siebie coraz więcej projektów i nie jest w stanie żadnego dokończyć. Sprawia to, że cierpliwość Warner Bros. jest coraz bardziej nadwyrężana, a na horyzoncie nie widać praktycznie żadnej z obiecanych produkcji.

Źródło: flickr.com / Gage Skidmore

Jeszcze w 2019 roku Warner Bros. podpisało umowę z wytwórnią J.J. Abramsa, Bad Robot. Na jej podstawie znany reżyser miał dostarczyć ekskluzywne seriale dla HBO i HBO Max, a jednym z nich ma być Demimonde. Na razie końca prac nie widać i mimo osobistego nadzorowania pilotowego odcinka przez Abramsa, to serial już zdążył zmienić showrunnerów.

J.J. Abrams ma problem z wywiązaniem się ze zobowiązań

Coraz większej liczby projektów podejmuje się wytwórnia Abramsa, Bad Robot, z czego najwięcej ma trafić do HBO Max. Poza wspomnianym Demimonde reżyser pracuje również nad serialem animowanym dla dorosłych w uniwersum Batmana oraz nad Subject to change. Oba widowiska mają być oryginalnymi pomysłami J.J. Abramsa, ale nie jest to koniec listy produkcji, którymi zajmuje się Bad Robot.

Wytwórnia podjęła się również stworzenia produkcji dla Netflixa o legendarnym zespole rockowym U2, a dla Apple serialu Presumed Innocent. Wracając do HBO, Abrams ma jeszcze stworzyć dramat kryminalny pod tytułem Duster i wraz ze swoją żoną, Katie McGrath, dwa kolejne show w uniwersum DC ComicsConstantine’a oraz Madame X.

Według źródeł The Hollywood Reporter Warner Bros. zapoznało się ze skryptem Constantine'a i z pilotem Madame X, co daje nadzieje na rychłe pojawienie się tego drugiego.

Dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, David Zaslav, jest coraz bardziej zniecierpliwiony brakiem większych postępów J.J. Abramsa oraz jego wytwórni. Dużo projektów naraz ewidentnie sprawia problemy Bad Robot, ale mimo to firma chce dodatkowo wejść na rynek podcastów i gamingu. Zarówno Warner Bros., jak i Bad Robot, odmówiły komentarza dla THR w tej sprawie.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.