Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?

Civil War wkrótce wejdzie na ekrany kin, ale część widzów zapewne zastanawia się, kiedy i gdzie produkcję Alexa Garlanda obejrzymy w streamingu. Przychodzimy z odpowiedzią.

news
Pamela Jakiel 10 kwietnia 2024
3
Źrodło fot. Civil War, Alex Garland, A24, 2024
i

Civil War to gorąco oczekiwany dystopijny thriller wojenny, którego reżyserem i scenarzystą jest Alex Garland, twórca nagrodzonej Oscarem Ex Machiny. Krytycy bardzo chwalą nadchodzącą produkcję i zapowiadają emocjonujące widowisko. Widzowie z pewnością zastanawiają się, kiedy film trafi do streamingu i na jakiej platformie będzie można go obejrzeć. Sprawdzamy.

Gdzie Civil War trafi do streamingu?

Civil War jest produkcją prestiżowego studia A24. Filmy, za którymi stała ta wytwórnia, w Polsce najczęściej trafiają do streamingu na Canal+Online, Amazon Prime Video oraz HBO Max. Widowisko Alexa Garlanda najprawdopodobniej trafi do któregoś z tych serwisów.

Kiedy Civil War trafi do streamingu?

Nie wiemy jeszcze, kiedy Civil War trafi do streamingu, możemy jednak spróbować to przewidzieć. Inne produkcje A24 pojawiały się w popularnych serwisach w ramach abonamentu po ok. 10 miesiącach od światowej premiery. Można podejrzewać, że widowisko Alexa Garlanda trafi na jedną z platform streamingowych najwcześniej w lutym 2024 roku.

Będziemy Was informować, jeśli w sprawie debiutu w streamingu pojawią się nowe informacje.

O czym jest Civil War?

Civil War to wojenny thriller przybliżający wizję pogrążonych w wojnie domowej Stanów Zjednoczonych. Fabuła skupia się na grupie dziennikarzy, którzy przemierzają podzielone przez konflikt terytorium. Bohaterowie pragną ukazać, jak wygląda wojna oraz opowiedzieć o zmaganiach ocalałych.

Civil War – obsada

W obsadzie Civil War znaleźli się Kirsten Dunst, Wagner Moura, Stephen McKinley Henderson, Cailee Spaeny, Karl Glusman, Sonoya Mizuno, Jonica T. Gibbs, Jess Matney, Jesse Plemons oraz Nick Offerman.

Civil War zadebiutuje w kinach 12 kwietnia 2024 roku.

Pamela Jakiel

Pamela Jakiel

Filmoznawczyni, absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości w kinie współczesnym. Redaktorka serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku, wspiera redaktora prowadzącego i szefową wszystkich newsmanów. Wcześniej pisała do naEkranie. Jeśli po raz setny nie ogląda Dziewiątych wrót, to po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od grozy, dramaty od horrorów, Junga od Freuda. W muzeach tropi obrazy symbolistów. Biega długie dystanse, jeszcze dłuższe pokonuje gravelem. Uwielbia jamniki.

Gdzie kręcono Furiosę? Filmowe lokacje z nowej odsłony Sagi Mad Max

Gdzie kręcono Furiosę? Filmowe lokacje z nowej odsłony Sagi Mad Max

Czy Furiosa jest odpowiednia dla dzieci? Kategoria wiekowa filmu z Sagi Mad Max

Czy Furiosa jest odpowiednia dla dzieci? Kategoria wiekowa filmu z Sagi Mad Max

Czy w filmie Furiosa: Saga Mad Max jest scena po napisach?

Czy w filmie Furiosa: Saga Mad Max jest scena po napisach?

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Kiedy Diuna 2 będzie na HBO Max?

Kiedy Diuna 2 będzie na HBO Max?