Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 sierpnia 2022, 21:58

Uncharted niszczy na Netflixie

Filmowa adaptacja gry Uncharted dominuje Netflixa. Widowisko, z Tomem Hollandem w roli głównej, przebija nawet największe oryginalne hity platformy streamingowej.

Źródło: YouTube / Sony Pictures Entertainment

Premiera Uncharted na Netfliksie miała miejsce zaledwie 5 sierpnia, a film już stał się najchętniej oglądaną produkcją. Według portalu Fandom Wire filmowi nie wróżono sukcesu. Zazwyczaj ekranizacje gier nie są zbyt udane, a dodatkowo wybuch pandemii COVID skomplikował proces produkcyjny.

Wirus jednak nie był w stanie zatrzymać producentów i okazało się, że twórcom udało się dowieźć na tyle dobry produkt, że zadowolił on nawet wymagającego dyrektora generalnego Sony Pictures Motion Picture Group, Toma Rothmana:

To oznacza wielkie zwycięstwo każdej dywizji w firmie. Ten film był naszą pierwszą wielką produkcją, która została wstrzymana przez nadejście COVID. Mimo tych przeciwności wytrwaliśmy, żeby stworzyć film, który widzowie kochają. Dodatkowo promowaliśmy go oraz dystrybuowaliśmy ze strategiczną werwą i to wszystko pomimo pandemii.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Sukces Uncharted jest kolejną porażką Gray Mana. Flagowy tytuł Netfliksa miał zapowiadać powrót oryginalnych produkcji wysokiej jakości, ale zebrał bardzo przeciętne oceny. Natomiast Uncharted już po jednym dniu osiągnęło szczyt listy popularności, udowadniając siłę marki.

Nie wszyscy jednak mają możliwość obejrzenia filmu z Tomem Hollandem jako Nathanem Drakiem na Netfliksie. Na ten moment jest dostępny wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Na polskim rynku ma być udostępniony na HBO Max, ale wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia wraz z datą premiery. Według niektórych plotek pojawienie się Uncharted w kraju nad Wisłą mogłoby mieć miejsce jeszcze we wrześniu 2022 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.