Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 listopada 2022, 11:50

Tom Cruise w helikopterze przeszkadza w filmowaniu serialu

Kręcenie Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two nie obyło się bez ofiar w postaci innego serialu. Latający śmigłowcem Tom Cruise przeszkadzał w filmowaniu serialu Z pamiętnika położnej.

Źrodło fot. Tom Cruise; YouTube: Paramount Pictures; 2022
i

Kręcenie Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two nie obyło się bez ofiar w postaci innego serialu. Latający śmigłowcem Tom Cruise przeszkadzał w filmowaniu serialu Z pamiętnika położnej.

Zdjęcia do drugiej części Mission: Impossible - Dead Reckoning trwają. Ekipa filmowa musi dzielić przestrzeń w studiu Longcross w Wielkiej Brytanii z aktorami i ekipą serialu Z pamiętnika położnej. Jenny Agutter, jedna z gwiazd drugiej produkcji, zdradziła, że emocjonujące widowisko z Tomem Cruise’em psuje momentami zdjęcia do ich o wiele spokojniejszego serialu. Chodzi głównie o Cruise’a, który w śmigłowcu lata ponad planem (via Mirror):

Tom Cruise nieustannie psuje nasze ujęcia, gdy ląduje helikopterem tuż obok miejsca, gdzie kręcimy.

Na pytanie czy myślała o tym, by porozmawiać z aktorem odpowiedziała żartobliwie:

W moim habicie. Wyobraźcie to sobie: „Przepraszam, Tom, ale próbujemy tutaj kręcić. Nie wiem, co chcesz zrobić, ale po prostu zabierz stąd swój śmigłowiec jak najszybciej.”.

Trzeba przyznać, że aktorka nie podchodziła zbyt poważnie do zaistniałej sytuacji i zareagowała na nią w żartobliwy sposób. Mimo to faktem jest kilkukrotne powtarzanie zdjęć przez ekipę, ponieważ zakłócił je Tom Cruise. Aktor posiada licencję pilota i jest ona wykorzystywana w trakcie kręcenia Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two.

Finałowy film, który został podzielony na dwie części, ma być pożegnaniem Toma Cruise’a z marką. Od 1996 roku na przestrzeni lat mogliśmy podziwiać widowiskowe popisy kaskaderskie, których poziom podnosiła każda kolejna produkcja z serii Mission: Impossible. Jeśli faktycznie Dead Reckoning będzie końcem, to możemy spodziewać się prawdziwego wejścia na szczyt kaskaderskich popisów Toma Cruise’a, który wciąż samodzielnie wykonuje akcje swojego bohatera Ethana Hunta.

Premiera Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One ma mieć miejsce latem 2023 roku. Natomiast druga część, która delikatnie przeszkadza innemu serialowi, rok później.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.