Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 marca 2023, 14:38

Tom Cruise ponoć pokochał jeden z tegorocznych filmów o superbohaterach

Kino na bazie komiksów przeżywa w ostatnim czasie kryzys, jednak cały czas ma dużą rzeszę fanów. Jednym z nich jest Tom Cruise, który podobno pokochał jeden z tegorocznych filmów o superbohaterach.

Źrodło fot. The Flash; Andres Muschietti; Warner Bros.; 2023
i

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w 2023 roku na ekranach kin pojawi się kilka produkcji, w których superbohaterowie będą grać pierwsze skrzypce. Do tej pory zadebiutowały Ant-Man i Osa: Kwantomania oraz Shazam! Gniew bogów, co oznacza, że fani postaci odzianych w niezbyt wygodne stroje będą mieli jeszcze kilka okazji, żeby obejrzeć produkcje spod znaku Marvela lub DC.

HBO Max kupisz tutaj

Okazuje się jednak, że na świecie jest szczęśliwiec, który widział już jeden z najbardziej wyczekiwanych w tym roku filmów adaptujących komiksy. Jak podaje serwis The Hollywood Reporter, Tom Cruise miał już obejrzeć Flasha i był tym widowiskiem zauroczony.

Ze źródeł wyżej wspomnianego portalu wynika, że gwiazdor Hollywood spotkał się z Davidem Zaslavem, który zachwalał solowy film z bohaterem granym przez Ezrę Millera. Wzbudziło to ciekawość Toma Cruise’a, który podobno miał poprosić o możliwość zobaczenia widowiska, a David Zaslav przystał na jego propozycję i wysłał do niego kopię obrazu.

Co więcej, jeden z pracowników Warner Bros. dostarczył film do domu aktora w Beverly Hills i czekał, aż ten dokończy seans. Jeśli wierzyć insiderowi podającemu informacje dla THR, Tom Cruise był poruszony tym, co zobaczył, i po obejrzeniu Flasha zadzwonił do jego reżysera – Andresa Muschiettiego.

Panowie mieli odbyć krótką rozmowę, w trakcie której Tom Cruise nie krył zachwytu, określając Flasha słowami „wszystko, czego oczekujesz od filmu” i „to jest rodzaj widowiska, jakiego potrzebujemy obecnie”.

Czy Flash okaże się sukcesem, przekonamy się za kilka miesięcy. Szkarłatny speedster wbiegnie na ekrany kin 16 czerwca.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej