Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 listopada 2022, 18:38

Na Knives Out 3 poczekamy krócej niż na Glass Onion? Tak sugeruje producent

Druga część filmu z serii Na noże zadebiutowała w kinach. Czy w związku z tym na „trójkę” przyjdzie nam czekać wiele miesięcy? Okazuje się, że niekoniecznie.

Źrodło fot. Knives Out; Rian Johnson; Netflix; 2019
i

Pierwsza część Na noże odniosła duży sukces. Nic więc dziwnego, że trzy lata po premierze widzowie doczekali się sequelu. W dodatku powstanie trzeciej części serii zostało już zapowiedziane jakiś czas temu, jednak nie wiadomo było, kiedy ekipa filmowa wróci na plan.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Swoimi spostrzeżeniami na temat ewentualnego rozpoczęcia prac nad Na noże 3 podzielili się Rian Johnson oraz Ram Bergman, czyli reżyser oraz producent najnowszej produkcji. W ostatnim wywiadzie dla portalu ComicBook podzielili się z widzami kilkoma istotnymi szczegółami.

Ram Bergman: To dobre pytanie. Rian od lat miał w swojej głowie pomysł na pierwszą część, ale rozpoczął prace nad scenariuszem dopiero pod koniec stycznia, a w październiku weszliśmy na plan, co było bardzo szybkie. Przy okazji tego filmu, naprawdę nie miał pojęcia. Po prostu zaczął myśleć... Od rozpoczęcia pisania scenariusza minęło jakieś dziewięć miesięcy, zanim rozpoczęliśmy prace. [Teraz] jest bardzo zmotywowany, żeby stworzyć kolejną część najszybciej, jak tylko się da. Ale wiecie, zobaczymy, jak szybko uda mu się pokonać to wyzwanie. Będzie większe niż do tej pory.

Rian Johnson: O Boże, dopiero muszę zacząć pisać Na noże 3. Muszę wymyślić, jaka będzie kolejna zagadka Benoita Blanca, gdzie będzie się działa. Przede mną bardzo dużo pracy. Nie chcę nakładać sobie żadnego terminu, ponieważ i tak go nie dotrzymam.

Wypowiedzi obydwu panów z pewnością podsyciły nadzieje fanów na rychłe zaprezentowanie trzeciej części serii. Wszak nie wydaje się, żeby twórcy postanowili zrezygnować z jej stworzenia.

Zwłaszcza, że Glass Onion: Film z serii Na noże zapowiada się na udaną produkcję, dzięki czemu powstanie kolejnych jest tylko kwestią czasu. Przypomnijmy, że najnowsze widowisko w reżyserii Riana Johnsona zadebiutuje na Netfliksie 23 grudnia 2022 roku. Oznacza to więc, że zbliżające się święta będą stały pod znakiem rozwiązywania kolejnej zagadki z bohaterem granym przez Daniela Craiga.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.