Te seriale ucierpią przez strajk scenarzystów i aktorów. Na liście m.in. „duchowy spadkobierca” Kompanii braci

Ciągnące się w nieskończoność strajki scenarzystów i aktorów w Hollywood zbierają coraz większe żniwo nie tylko wśród filmów pełnometrażowych, ale również seriali. Lista odcinkowych produkcji, które zostaną opóźnione jest zatrważająco długa.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 18 września 2023
1
Źrodło fot. Masters of the Air, Steven Spielberg, Apple Studios, 2024
i

O tym, że strajki scenarzystów i aktorów wpłyną na prace nad wieloma produkcjami, wiedzieliśmy od samego początku. Nikt chyba jednak nie zdawał sobie sprawy, że impas pomiędzy stronami potrwa tak długo. Z każdym kolejnym dniem braku porozumienia lista zagrożonych premier robi się coraz dłuższa, a już teraz jeży ona włos na głowie milionów fanów filmów i seriali.

Wykorzystawszy informacje zebrane przez portal Deadline, sporządziliśmy zestawienie produkcji odcinkowych, które miały zadebiutować w trakcie jesiennej ramówki wielu telewizji, ale z powodu przeciągających się strajków ich premiera została przesunięta na bliżej nieokreślony termin.

Masters of the Air na liście

Choć lista zawiera masę różnego rodzaju tytułów, szczególną uwagę zwraca obecność na niej serialu Masters of the Air. Tym, którzy nie są w temacie, przypomnijmy, że produkcja oparta jest na książce Donalda L. Millera o tym samym tytule. Przedstawia ona historię młodych amerykańskich pilotów, którzy podczas II wojny światowej toczyli walki powietrzne z niemieckimi eskadrami. W obsadzie Masters of the Air znalazło się kilku wybitnych aktorów, na czele z nominowanym do Oscara za rolę w filmie Elvis Austinem Butlerem.

Te seriale ucierpią przez strajk scenarzystów i aktorów. Na liście m.in. „duchowy spadkobierca” Kompanii braci - ilustracja #1
Masters of the Air, Steven Spielberg, Apple Studios, 2024.

Serial nie bez powodu określany jest jako „duchowy spadkobierca” kultowej Kompanii braci, ponieważ za jego stworzenie odpowiadali Steven Spielberg, Tom Hanks i Gary Goetzman. Cała trójka współpracowała wcześniej przy wspomnianym hicie HBO z 2001 roku.

Masters of the Air tworzone jest z myślą o dystrybucji na platformie Apple TV+. Niestety, jak już wspomnieliśmy, przez strajki premiera serialu została odroczona.

Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma najważniejszymi programami, które podzieliły los Masters of the Air. Z pełną listą możecie zapoznać się pod tym linkiem w sekcji „2023 TBA”.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Ile odcinków ma 4. sezon The Boys i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Ile odcinków ma 4. sezon The Boys i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Sugar - czy będzie 2. sezon serialu Apple TV Plus z Colinem Farrellem?

Sugar - czy będzie 2. sezon serialu Apple TV Plus z Colinem Farrellem?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?