Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Doom Patrol

Serial (US) premiera: 15.02.2019

Doom Patrol jest serialem przedstawiającym historię grupy bohaterów, którzy starają się uratować swojego przywódcę przed tajemniczym Panem Nobody. Tytuł stanowi połączenie dramatu, produkcji akcji oraz science-fiction. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 3
Epizodów: 34
Sezon 3
10 Epizodów
Premiera 23.09.2021
Wszystkie Sezony

Więcej o Doom Patrol

Nie tylko Batman i Black Adam - filmowo-serialowe podsumowanie DC FanDome

Tegoroczne DC FanDome już za nami. Oprócz najbardziej wyczekiwanych produkcji pokroju Batmana czy Black Adama, dane nam było zobaczyć wiele zapowiedzi i dowiedzieć się więcej o mniejszych projektach, jak Peacemaker, Doom Patrol czy też film o Batgirl.

Nie tylko Batman i Black Adam - filmowo-serialowe podsumowanie DC FanDome

Ignacy Kruk, 17 października 2021, 10:35

133657

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 24-26 września 2021 roku

Jeden spektakularny powrót duetu lubianych bohaterów oraz szereg ciekawych propozycji, które poruszają tematy dzisiaj społecznie problematyczne, ale dostarczają rozrywki. Oto, co przygotowały na ten weekend Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 24-26 września 2021 roku

Patryk Kubiak, 24 września 2021, 16:55

133145

Najlepsze nowe seriale o superbohaterach

Jeszcze kilkanaście lat temu seriale superbohaterskie były raczej ciekawostką dla fanów komiksowych – ot, niskobudżetowe gniotki dobre do puszczenia w tle na domówce. Dziś niektóre z nich dobijają się do streamingowego topu. Z powodzeniem.

Najlepsze nowe seriale o superbohaterach

Marek Jura, 22 maja 2021, 09:30

2952

Najlepsze seriale 2019 roku – wybór redakcji

Wiele nowych, intrygujących seriali objawiło się nam na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy. Przytaczamy te premiery, które zrobiły na nas największe wrażenie.

Najlepsze seriale 2019 roku – wybór redakcji

Hubert Sosnowski, 4 stycznia 2020, 11:30

2240

Serial: Doom Patrol

Doom Patrol jest serialem przedstawiającym historię grupy bohaterów, którzy starają się uratować swojego przywódcę przed tajemniczym Panem Nobody. Tytuł stanowi połączenie dramatu, produkcji akcji oraz science-fiction.

Doom Patrol to stworzony dla platformy HBO Max serial superbohaterski oparty na komiksach DC. Jego showrunnerem jest Jeremy Carver (Nie z tego świata). Produkcja opowiada historię czwórki bohaterów – człowieka-robota Cliffa Steele’a, zmiennokształtnej Rity Farr, owiniętego w bandaże Larry'ego Trainora oraz posiadającej 64 osobowości Szalonej Jane. Mieszkają oni w domu doktora Nilesa Cauldera. Pewnego dnia znika on jednak bez śladu, a prawdopodobnym sprawcą owej sytuacji jest tajemniczy Pan Nobody. Na pomoc naukowcowi ruszają jednak jego podopieczni. W produkcji możemy zobaczyć takich aktorów, jak Timothy Dalton (Dr Niles Caulder), Brendan Fraser (Cliff Steele), Alan Tudyk (Pan Nobody), Diane Guerrero (Szalona Jane), Matt Bomer (Larry Trainor) i April Bowlby (Rita Farr). Zdjęcia kręcono w Lawrenceville, Conyers i Atlancie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun