Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Elvis

Film premiera: 22.06.2022

Elvis to amerykański film biograficzny reżyserii Baza Luhrmanna. Opowiada o legendarnym piosenkarzu Elvisie Presleyu, jego życiu, karierze i relacji z menadżerem Tomem Parkerem. czytaj więcej

Więcej o Elvis

Zobacz zwiastun Elvisa, filmu biograficznego, w którym zagra m.in. Tom Hanks

Wytwórnie filmowe coraz częściej sięgają po historie legend muzyki. Tym razem przyszła kolej na Elvisa Presleya, który doczeka się filmu opowiadającego o jego życiu i karierze.

Zobacz zwiastun Elvisa, filmu biograficznego, w którym zagra m.in. Tom Hanks

Nicek, 18 lutego 2022, 12:05

136496

Film: Elvis

Elvis to amerykański film biograficzny reżyserii Baza Luhrmanna. Opowiada o legendarnym piosenkarzu Elvisie Presleyu, jego życiu, karierze i relacji z menadżerem Tomem Parkerem.

Elvis to amerykański film biograficzny reżyserii Baza Luhrmanna. Opowiada o Elvisie Presleyu, legendarnym gwiazdorze i piosenkarzu znanym jako Król Rock and Rolla. Film przedstawia życie Elvisa Presleya, jego karierę oraz okoliczności, w jakich stał się jedną z kulturowych ikon dwudziestego wieku. Szczególny nacisk położono na relację gwiazdora z jego menadżerem, Tomem Parkerem oraz byłą żoną, Priscillą Presley. W filmie wystąpili m.in. Austin Butler (Elvis Presley), Tom Hanks (Tom Parker), Olivia DeJonge (Priscilla Presley) i Dacre Montgomery (Steve Binder).

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.