Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 października 2022, 12:26

Marvel podobno pracuje nad serialem o Visionie dla Disney Plus

Kolejny znany bohater może doczekać się własnego serialu na Disney+. Po występie w WandaVision postać grana przez Paula Bettany’ego może powrócić w solowej produkcji.

Źrodło fot. WandaVision; Jac Schaeffer; Disney/Marvel Studios; 2021
i

Biblioteka seriali Marvela dostępnych na platformie Disney+ cały czas rośnie. Dzięki takiej formule twórcy mogą lepiej opowiedzieć historie nowych lub też już znanych szerokiej publiczności postaci.

Vision, grany przez Paula Bettany’ego, pojawił się już w serialu WandaVision. W pewnym momencie widzowie mieli nawet okazję oglądać dwa warianty tej postaci. Zakończenie produkcji jasno sugerowało, że Vision jeszcze powróci.

Disney+ kupisz tutaj

Okazuje się, że prace nad jego solowym serialem mogły się już rozpocząć. To wynika z informacji podanych przez portal Screen Rant, który powołuje się na podcast The Hot Mic.

W najnowszym odcinku Jeff Sneider zasugerował, że Marvel rozpoczął prace nad serialem opowiadającym dalsze losy Visiona. Screen Rant podaje, że produkcja miałaby opowiedzieć historię znaną z komiksu Vision Quest. Większa część wątków z tej opowieści została jednak już wykorzystana w WandaVision.

Dlatego też nie wiadomo, w jaki sposób Marvel zdecyduje się na przywrócenie Visiona do MCU. Na koniec WandaVision biała wersja bohatera pogodziła się z przywróconymi wspomnieniami i ich potencjalnym wpływem emocjonalnym. Być może Vision zdecyduje się wyruszyć na wyprawę, mającą na celu odnalezienie Wandy Maximoff, której los po Doktorze Strange’u w multiwersum obłędu jest niepewny.

Jak na razie nikt ze studia nie zdecydował się na potwierdzenie tych rewelacji, więc warto traktować je jako plotkę.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.