Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 maja 2022, 12:25

Elizabeth Olsen traciła role życia przez Marvela

Elizabeth Olsen początkowo nie była zadowolona ze swojego udziału w Marvel Cinematic Universe. Z powodu kontraktu z Disneyem straciła kilka ról, które były dla niej ważne i czuła się sfrustrowana tą sytuacją. Teraz jednak, jako aktorka, jest gotowa na większe projekty z Marvelem.

Źródło: YouTube / Marvel Entertainment

Elizabeth Olsen w ostatnim czasie udziela sporej ilości wywiadów i tym razem przeprowadził go z nią The Times, o czym poinformował portal Variety. Podczas tej rozmowy opowiedziała o początkach współpracy z Marvel Studios, które nie były łatwe. Aktorka straciła między innymi możliwość wystąpienia w filmie The Lobster Yorgosa Lanthimosa.

Współpraca z Marvelem wymagała wyrzeczeń

W rozmowie Elizabeth Olsen opowiedziała, że kontrakt nie pozwalał jej brać udziału w projektach, które były bardziej zgodne z tym, co lubiła też jako widz. Trwało to na tyle długo, że zaczęła odczuwać wywołaną tym irytację:

Zaczęłam czuć się tym sfrustrowana. Miałam zapewnioną stabilną pracę, ale jednocześnie traciłam role, które bardziej do mnie pasowały. Im bardziej się od tego odsuwałam, tym rzadziej byłam brana pod uwagę.

Prawdziwe spełnienie w MCU przyszło z większymi projektami związanymi z jej postacią Scarlet Witch. Po serialu WandaVision dla Disney Plus, a następnie jednej z głównych ról w Doctor Strange in the Multiverse of Madness, aktorka polubiła postać Wandy Maximoff i byłaby gotowa na samodzielny film z tą superbohaterką:

Myślę, że mogłabym. Musiałaby to być jednak naprawdę dobra historia. Uważam, że te filmy są najlepsze, kiedy nie chodzi o tworzenie treści, ale gdy prezentują bardzo mocny punkt widzenia.

Elizabeth Olsen potrzebowała czasu, żeby zacząć czuć się swobodnie w środowisku Marvela. Aktualnie sama pomaga przy scenariuszach, a także jest gotowa na wzięcie udziału w kolejnych projektach, które mogą być związane z rebootami znanych serii.

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.