Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 listopada 2022, 15:47

Kevin Spacey z nową rolą, mimo nadciągającego procesu

Kevin Spacey pojawi się w kolejnej produkcji, ale nie zobaczymy tam jego twarzy. Mimo trwającego wokół niego skandalu, Spaceyowi udało się uzyskać rolę w filmie, nad którym niedługo rozpoczną się prace.

Źrodło fot. House of Cards; Beau Willimon; Netflix; 2013
i

Pod koniec października świat obiegła informacja, że Kevin Spacey wygrał w sądzie z Anthonym Rappem w sprawie o molestowanie seksualne sprzed ponad 30 lat. Być może to zadecydowało o daniu aktorowi drugiej szansy, ponieważ Spacey otrzymał rolę czarnego charakteru w brytyjskim thrillerze pod tytułem Control. Na ekranie nie zobaczymy jednak mężczyzny, a usłyszymy wyłącznie jego głos (via Variety).

Kevin Spacey w nowym filmie

Fabuła Control będzie opowiadała o brytyjskiej minister, Stelli Simmons (Lauren Metcalfe). Pewnego wieczora kobieta po ciężkim dniu wraca do domu swoim autonomicznym samochodem. Nagle okazuje się, że kontrolę nad nim przejmuje tajemniczy mężczyzna, który za pomocą zestawu głosowego w aucie komunikuje się z Simmons. Porywacz grozi, że zdradzi jej mroczne sekrety, w tym jej romans z premierem granym przez Marka Hamptona. Minister zostaje zabrana na niebezpieczną jazdę po ulicach Londynu i nie ma jak wydostać się z jeżdżącej pułapki.

Zdjęcia do filmu mają zacząć się już na początku 2023 roku, a za scenariusz oraz reżyserię będzie odpowiadał Gene Fallaize. Reżyser zdecydował się zatrudnić Spaceya, ponieważ dorastał na produkcjach z tym właśnie aktorem i kontrowersje wokół niego nie były dla filmowca powodem, żeby nie rozpocząć współpracy z nim.

Jest jednym z największych aktorów naszego pokolenia. Nie patrząc na jego życie prywatne, co jest czymś czego nie mogę komentować i nie posiadam wiedzy na ten temat, jest to szansa na pracę z jednym z najlepszych aktorów.

Nie wiadomo, jak będzie przebiegała produkcja, ponieważ latem przyszłego roku ma rozpocząć się kolejny proces, w którym oskarżonym jest Kevin Spacey. Natomiast w 2023 roku premierę będzie miał inny film z nim – Peter Five Eight. Aktor wciela się w nim w niebezpiecznego mordercę.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.