Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 maja 2021, 14:50

autor: Patryk Łukasz Kubiak

Gdzie obejrzymy nowego Bonda po przejęciu MGM przez Amazona?

James Bond pozostanie w kinach – a przynajmniej tego chcą jego producenci. Dyskusja o tym, gdzie będziemy mogli oglądać agenta 007, wybuchła po ogłoszeniu przez Amazona przejęcia studia Metro-Goldwyn-Mayer.

Ogłoszenie przejęcia MGM przez Amazona za 8,45 mld dolarów ogłoszono w tym tygodniu, a to zrodziło wiele pytań dotyczących przyszłości wielu marek, które w portfolio ma jedno z najbardziej znanych studiów filmowych w Hollywood. Wydaje się, że dzięki portalowi Variety poznaliśmy odpowiedź na to najmocniej nurtujące: co z Jamesem Bondem – zarówno nadchodzącym Nie czas umierać, jak i kolejnymi odsłonami?

Producenci Bonda, Barbara Broccoli i Michael G. Wilson, obiecali zatrzymać kultowego brytyjskiego szpiega na wielkim ekranie. Broccoli i Wilson w oświadczeniu przekazali:

Jesteśmy zdecydowani nadal robić filmy o Jamesie Bondzie dla publiczności kinowej na całym świecie.

Nie wiadomo jednak, jak długo ta wersja będzie prawdziwą, ponieważ żadne oficjalne decyzje nie zapadły, a przynajmniej nie przedostały się do opinii publicznej. Eon Productions, należące do rodziny Broccoli, zarządza serią filmową o Bondzie od 1962 roku, czyli od momentu pierwszego pojawienia się tej postaci w kinie w filmie Doktor No.

Jedno jest jednak pewne: Nie czas umierać, które będzie ostatnim występem Daniela Craiga w roli agenta Jej Królewskiej Mości, ma trafić do kin 8 października – i w tym wypadku ma się nic nie zmienić. Chyba że producenci ogłoszą kolejne opóźnienia. Nie czas umierać do tej pory było przekładane już trzykrotnie w ciągu ostatnich 13 miesięcy.

kalendarz wiadomości
2021
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1

2

3

4 5 6 7

8

9 10 11 12 13 14 15

16

17 18 19 20 21 22

23

24 25 26 27 28 29

30

31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.