Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 października 2022, 14:24

Gwiazda She-Hulk odpowiada na krytykę: „Dlaczego ci wszyscy mężczyźni są tak zdenerwowani?”

Mecenas She-Hulk jest jednym z najbardziej krytykowanych seriali należących do MCU. Jednak niektórzy fani przesadzili, atakując żeńską część obsady w mediach społecznościowych.

Źrodło fot. Mecenas She-Hulk; Jessica Gao; Disney+; 2022
i

Mecenas She-Hulk to najnowszy serial Marvela, który emitowany jest na platformie Disney+. Historia należąca do MCU koncentruje się na postaci Jennifer Walters, która w wyniku wypadku zyskuje moce podobne do tych posiadanych przez jej kuzyna – Bruce’a Bannera.

Produkcja nie do końca spodobała się jednak fanom, którzy oczekiwali czegoś zupełnie innego. Jednym z głównych aspektów krytyki jest niedopracowane CGI, które widać szczególnie przy głównej bohaterce.

Serial spotkał się jednak z bardziej toksycznymi komentarzami, które nie zostały pozostawione bez odzewu. Jameela Jamil, czyli serialowa Titania, spotkała się z toksycznością fanów pod ostatnim wpisem na Twitterze, w którym celebrowała swoją radość związaną z ostatnimi odcinkami Mecenas She-Hulk.

Dlaczego ci wszyscy mężczyźni są tak zdenerwowani? Wszystko z wami w porządku?

Disney+ kupisz tutaj

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na niektóre wpisy rozgoryczonych fanów. Według niej głównym powodem hejtu wobec Mecenas She-Hulk jest to, że mężczyźni nie potrafią przerwać cyklu toksycznej męskości.

Gwiazda She-Hulk odpowiada na krytykę: „Dlaczego ci wszyscy mężczyźni są tak zdenerwowani?” - ilustracja #1
Źródło fot. Twitter / @jameelajamil

Ja jestem toksyczna? To ty byłeś niegrzeczny wobec mnie, nawet mnie nie znając. Ty jesteś toksyczny. Kobieta grzecznie odpowiadająca na twoje grubiaństwo jest toksyczna? Potrzebujesz naszego serialu, bo tam pokazujemy takie zachowania. Niektórzy mężczyźni są męczący dla kobiet i nie mają żadnej odpowiedzialności.

Jeden z komentujących zdecydował się napisać, że Mecenas She-Hulk tak naprawdę nie wniósł nic w przeciągu siedmiu wyemitowanych odcinków. Wyraził on również swoją nadzieję, że serial nie doczeka się drugiego sezonu. Jameela odpowiedziała tylko, że docenia pracę nad tym projektem oraz to, że dostała okazję poznania jej ulubionych aktorów Marvela.

Gwiazda She-Hulk odpowiada na krytykę: „Dlaczego ci wszyscy mężczyźni są tak zdenerwowani?” - ilustracja #2
Źródło fot.: Twitter / @jameelajamil

Koleś, kogo to obchodzi? Mam okazję spełniać swoje marzenie i być w projekcie Marvela, chodzić na te wydarzenia, na których mogę spotykać moje ulubione gwiazdy. Rozmawiam z nimi o filmach i mam za to wszystko płacone. Jak idzie twoje życie?

Trzeba przyznać, że serial Mecenas She-Hulk ma swoje wady, które mogą się nie podobać widzom. Jednak wypisywanie toksycznych komentarzy w sieci nie powinno mieć w ogóle miejsca.

W najbliższym czasie wyemitowane zostaną ostatnie dwa odcinki tego serialu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że to właśnie w nich pojawi się Daredevil grany przez Charliego Coxa, dla którego będzie to powrót do MCU po cameo w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.