Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 listopada 2022, 12:34

Antonio Banderas ma rozczarowujące wieści na temat swojej roli w Indianie Jonesie 5

Antonio Banderas podzielił się nowymi informacjami dotyczącymi jego występu w Indianie Jonesie 5 i nie są to dobre wiadomości dla jego wiernych fanów.

Źrodło fot. Uncharted; reż. Ruben Fleischer; Sony Pictures Releasing; 2022
i

Antonio Banderas jest jednym z wielu popularnych aktorów, którzy pojawią się w Indianie Jonesie 5. Podczas rozmowy o nowym Kocie w butach ze Stevem Weintraubem z portalu Collider aktor napomknął, że jego rola w nowych przygodach słynnego archeologa nie będzie duża. Mimo to Antonio Banderas czuł się uhonorowany możliwością wzięcia udziału w produkcji filmu z kultowej serii:

Moja rola jest mała, to jest praktycznie cameo. [...] On jest po prostu przyjacielem Indiany i szuka go, ponieważ potrzebuje czegoś od swojego przyjaciela. Zajmuje jednak bardzo mało czasu na ekranie, ale jestem wdzięczny za możliwość wzięcia udziału w sadze, która tworzyła historię kina.

Dla aktora sam fakt postawienia stopy na planie miał być dużym zaszczytem. Antonio Banderas pochwalił także Harrisona Forda i opisał mężczyznę jako prawdziwego dżentelmena w każdej sytuacji:

I muszę ci powiedzieć, świetnie bawiłem się z Harrisonem. Jest dżentelmenem zarówno na planie, jak i poza nim. Jedliśmy wspólnie kilka kolacji i naprawdę, co za dżentelmen.

Mimo wszystko wciąż jest nadzieja na większy udział Antonio Banderasa w uniwersum Indiany Jonesa. Na początku listopada pojawiła się informacja, że Disney dał zielone światło serialowi, którego akcja miałaby się dziać w tym samym świecie, co przygody archeologa. Być może w tej produkcji Banderas otrzymałby o wiele więcej czasu na ekranie? Fani na pewno przyjęliby to pozytywnie.

Oprócz Antonio Banderasa w Indianie Jonesie 5 pojawią się także Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook, Thomas Kretschmann, Toby Jones i John Rhys-Davies. Planowana premiera filmu ma mieć miejsce już latem 2023 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.