Na noże 2 przebił swojego poprzednika według pierwszych opinii

Glass Onion zapowiada się na idealną kontynuację filmu Na noże. Według pierwszych opinii nowa produkcja przebija swojego poprzednika. Wielu aktorów zaś otrzymuje pochwały za swoje występy w nadchodzącej detektywistycznej przygodzie.

news
Zbigniew Woźnicki 12 września 2022
5

Glass Onion: Film z serii Na Noże, reż. Rian Johnson, Netflix, 2022

Podczas trwającego właśnie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto zorganizowano pokaz filmu Glass Onion: Film z serii Na noże. Opinie o nim są wyjątkowo pozytywne i mogą sugerować jedną z najlepszych kontynuacji ostatnich lat. Pochwały dostali wszyscy – od reżysera aż po samych aktorów.

Glass Onion ma być prawdziwym hitem

Swoimi opiniami na Twitterze podzielili się recenzenci oraz krytycy filmowi, którzy nie kryli zachwytu nad produkcją:

Glass Onion to piekielnie dobry film. Jest zabawny, ma świetną obsadę, a momentami jest dziki i pozytywnie absurdalny. Bardzo różni się od Na noże, na co liczy każdy czekający na sequel – Mae Abdulbaki.

Glass Onion kompletnie załatwił swojego poprzednika. Jeszcze lepsza obsada, scenariusz i o wiele więcej! Śmiałam się cały czas! Chwała tobie Rianie Johnsonie. Dałeś radę – Carla Renata.

Glass Onion: Film z serii Na noże: Netfliksie, proszę, dajcie temu filmowi pełnoprawną kinową premierę. Film kwietnie na dzikich reakcjach widowni, do jego struktury czekaj-co-ok-co-znowu. Wszyscy są świetni, ale Kate Hudson jest zaskakującą MVP ( już nie tak zaskakująco: Noah Cholerny Segan) – Bary Hertz.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Glass Onion: Film z serii Na noże jest wyraźny i przyjemny, jak pierwszy obraz. Sprytna, współczesna tajemnica z wielowymiarowymi bohaterami. Daniel Craig powraca jako Benoit Blanc, ale film należy do Janelle Monáe. Świetna produkcja i edycja – Matt Neglia.

Glass Onion jest tak samo dobre, jak Na noże, jeśli nawet nie lepsze. Kolejna zabawna i świetnie napisana tajemnica morderstwa, wypełniona różnymi zwrotami. Mógłbym cały czas oglądać Daniela Craiga jako Benoita Blanca. Świetnie spisała się również Janelle Monáe, która bez wątpienia jest gwiazdą produkcji – Erik Davis.

Glass Onion: Film z serii Na noże jest większy i lepszy od oryginału. Bardziej złożony scenariusz z niepowtarzalnymi postaciami. Do tego napięta narracja i niesamowita skala. Rian Johnson przeszedł samego siebie, dostarczając porywającą, dziką i zabawnie nieprzewidywalną przejażdżkę – Diego Andaluz.

Jeśli powyższe opinie się potwierdzą, to będziemy mieli do czynienia z wyjątkowym obrazem. Przypominamy, że Glass Onion: Film z serii Na noże będzie miał premierę 23 grudnia 2022 roku na Netfliksie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem.

Gdzie nakręcono The Archies? Lokalizacje, w których filmowano produkcję Netflixa

Gdzie nakręcono The Archies? Lokalizacje, w których filmowano produkcję Netflixa

Rebel Moon zadebiutuje wcześniej. O której godzinie trafi na Netflixa?

Rebel Moon zadebiutuje wcześniej. O której godzinie trafi na Netflixa?

Fool Me Once Netflixa na pierwszym zwiastunie. Tak prezentuje się adaptacja kryminału Harlana Cobena

Fool Me Once Netflixa na pierwszym zwiastunie. Tak prezentuje się adaptacja kryminału Harlana Cobena

Wonka funduje czekoladowy zawrót głowy, ale nie otumania

Wonka funduje czekoladowy zawrót głowy, ale nie otumania

Squid Game: The Challenge wróci z 2. sezonem. Rozpoczęto casting

Squid Game: The Challenge wróci z 2. sezonem. Rozpoczęto casting