Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 października 2022, 09:59

Gwiazda Andora opowiada o przyszłości Mon Mothmy

Mon Mothma to jedna z postaci serialu Andor, którą widzowie mogli poznać już wcześniej. Różni się ona jednak od tej, która pokazana została w filmie Łotr 1. Odtwórczyni roli wyjaśnia, jaka przyszłość czeka jej postać.

Źrodło fot. Andor; Tony Gilroy; Disney; 2022
i

Mon Mothmę fani Star Wars mogli już kilkukrotnie widzieć na ekranie. Postać ta po raz pierwszy została pokazana w filmie Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi, gdzie zagrała ją Caroline Blakiston. Nastoletnią wersję bohaterki mogliśmy zobaczyć w Zemście Sithów.

Mon Mothma pojawiła się również w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny - Historie, a teraz powróciła w najnowszym serialu Andor. Po raz kolejny w tej roli możemy oglądać Genevieve O'Reilly, która wciela się w senatorkę wspierającą rebelię przeciwko Imperium.

Disney+ kupisz tutaj

W najnowszym wywiadzie dla portalu Entertainment Weekly Genevieve O'Reilly zdradziła, jaka przyszłość czeka Mon Mothmę. Aktorka zwróciła szczególną uwagę na problematyczną naturę senatorki, która musi zmagać się z własnymi konfliktami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi, przeciwko Imperium.

W czwartym odcinku zobaczyliśmy, że jest to bardzo skomplikowana kobieta. Nie jest taka sama, jak wcześniej. Żyje w świecie, który jest szary, brudny, trochę zacieniony. Cały czas musi dokonywać kompromisów, których wcześniej nie widzieliśmy. Mon Mothma ma w sobie ziarno buntu, które pojawia się w Andorze. Widzimy kobietę, która pochyla się nad nasieniem własnego buntu.

Genevieve O'Reilly przedstawia całkowicie inną wersję Mon Mothmy od tej, którą widzowie mogli poznać do tej pory. W Powrocie Jedi była przedstawiona jako silna przywódczyni Rebelii, przygotowująca atak na Gwiazdę Śmierci. Natomiast w Andorze możemy zobaczyć panią senator, która powoli zaczyna dostrzegać złą stronę Imperium.

Widać to zwłaszcza w jej rozmowie z Luthenem Raelem. Wygląda na to, że Andor kładzie podwaliny pod zmianę Mon Mothmy. Jej podróż do zostania przywódcą Rebeliantów będzie z pewnością fascynująca w kolejnych odcinkach serialu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.