Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 września 2022, 13:44

Aktorka z serialu Andor o skomplikowanej relacji Cassiana z matką

Andor to kolejny serial w świecie Gwiezdnych wojen, który zadebiutuje na platformie Disney+. Powrócą w nim znane już postacie, jednak twórcy zadbali, żeby widzowie poznali nowych bohaterów, którzy wpłyną na wydarzenia przedstawione na ekranie.

Źródło fot.: Andor; Disney; 2022

Uwaga! Tekst może zawierać spoilery dotyczące serialu Andor.

Od jakiegoś czasu wiemy, że Andor przedstawi wydarzenia, które miały miejsce pięć lat przed filmem Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie. W związku z tym w serialu pojawią się znane nam już twarze, takie jak na przykład Mon Mothma czy też Cassian Andor, który jest głównym bohaterem produkcji. Nie oznacza to jednak, że twórcy nie zadbali o wprowadzenie nowych postaci, które mogą odegrać ważna rolę w owej serii.

Z pewnością istotna będzie Maarva – przybrana matka głównego bohatera, w którą wcieli się Fiona Shaw. Fani czekający na Andora nie poznali do tej pory zbyt wielu szczegółów dotyczących tej postaci. Jednakże w najnowszym wywiadzie dla portalu Screen Rant odtwórczyni tej roli wyjawiła kilka szczegółów dotyczących Maarvy.

Disney+ kupisz tutaj

Maarva żyła trochę dzikim życiem, a potem znalazła syna i zabrała go do domu. Prawdopodobnie mają inny problem, ale nie jest nim Maarva. Cassian nie wie, gdzie jest jego siostra i nie może całkowicie zaangażować się w bycie synem Maarvy. Jest wdzięczny mając ją jako matkę i lubi ją mieć, ale to jego część problemu. On nie może się odnaleźć. Jest jego matką, ale złości ją to, że nie może go wspomóc w większym stopniu.

Wyjaśnienie Fiony Shaw daje fanom wskazówki na temat tego, jaką bohaterką będzie Maarva. Aktorka nie ujawniła jednak zbyt wiele na temat jej roli w serialu, a także jej wpływu na Cassiana Andora. Można się jednak spodziewać, że ich relacja zostanie w jakimś stopniu pokazana.

Przypomnijmy, że akcja Andora ma rozgrywać się na przestrzeni pięciu lat przed spotkaniem Cassiana Andora z Jyn Erso. W przeciągu dwóch sezonów fani będą mogli zobaczyć drogę głównego bohatera, który stanie się ważna postacią w walce przeciwko Imperium.

Pierwsze trzy odcinki serialu Andor zadebiutują już jutro, czyli 21 września.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.