Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 lipca 2022, 20:45

Ekipa Strażników Galaktyki 3 zapowiada finał, gdzie „emocje są większe niż kiedykolwiek”

Guardians of the Galaxy 3 ma być najbardziej epickim z dotychczasowych filmów, gdzie nie obędzie się bez wzruszeń. W ostatnim wywiadzie osoby odpowiedzialne za projekt opowiedziały o swoich odczuciach.

Źródło: YouTube / Marvel Entertainment

Jak donosi The Hollywood Reporter, podczas Comic-Conu w San Diego redaktorzy portalu mieli szansę porozmawiać z reżyserem Guardians of the Galaxy 3, Jamesem Gunnem, oraz aktorami odtwarzającymi główne role w filmie.

Ich odpowiedzi na pytania dały całkowicie nowe spojrzenie na nadchodzącą produkcję, która będzie kolejnym rozdziałem przygody z największymi bohaterami galaktyki z przypadku.

Guardians of the Galaxy 3 wzruszy widzów

Według Jamesa Gunna będzie to największe widowisko w serii:

Ten film jest znacznie większy od dwóch poprzednich. Jest również bardziej emocjonalny, a także o wiele dłuższy. Jest większy w każdy możliwy sposób.

Karen Gillan, wcielająca się w rolę Nebuli, uważa, że Guardians of the Galaxy 3 będzie wypełnione wzruszającymi momentami, a także epickimi scenami:

Kręcenie filmu było bardzo emocjonalnym przeżyciem. Oczywiście podczas zdjęć dobrze się bawiliśmy i są sceny, gdzie atmosfera jest lekka. Są jednak też fragmenty, gdzie emocje są naprawdę ciężkie, jak nigdy w uniwersum Strażników. Przez niektóre było naprawdę trudno przebrnąć.

Trzecia część wydaje się najbardziej epicka. Jest złożona i postacie też muszą sobie z tym poradzić. Jest również bardzo emocjonalna dla nich wszystkich. Mamy też do czynienia z końcem pewnej ery i z tym także były związane emocje.

Jako koniec ery aktorka mogła mieć na myśli odejście Dave’a Bautisty, który w maju 2022 roku ogłosił, że trzecia część Strażników Galaktyki będzie jego ostatnią. Sam film prawdopodobnie skupi się bardziej na Rockecie i jego pochodzeniu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.