Zauroczenie (Irresistible) - 2023

Serial (FR) premiera: 20.09.2023

Zauroczenie jest francuskim serialem komediowym zrealizowanym dla platformy Disney+. Jego główną bohaterką jest młoda podcasterka Adčle, która zakochuje się w przystojnym matematyku Arthurze. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 6

Więcej o Zauroczenie

Disney Plus na wrzesień 2023 - lista seriali i filmów

Wrzesień na Disney+ będzie atrakcyjny dla wszystkich. W ofercie poza jednym z ostatnich hitów kinowych, pojawią się także produkcje dokumentalne oraz trzymające w napięciu thrillery. Nie zabraknie również nowych sezonów świetnych seriali.

Disney Plus na wrzesień 2023 - lista seriali i filmów

Zbigniew Woźnicki, 30 sierpnia 2023, 14:33

Disney Plus na wrzesień 2023 - lista seriali i filmów

Serial: Zauroczenie

Zauroczenie jest francuskim serialem komediowym zrealizowanym dla platformy Disney+. Jego główną bohaterką jest młoda podcasterka Adčle, która zakochuje się w przystojnym matematyku Arthurze. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że za każdym razem, gdy dziewczyna zbliża się do swojego ukochanego, dostaje zawrotów głowy. Jest to spowodowane faktem, że cierpi ona na pourazowe zaburzenie złamanego serca wywołane ciężkim zakończeniem poprzedniego związku. W produkcji wystąpili m.in. Camélia Jordana, Théo Navarro-Mussy, Corentin Fila, Zinedine Soualem, Zoé Schellenberg oraz Marion Séclin.

Zobacz zwiastun