Disney Plus na kwiecień 2023 - lista seriali i filmów

Kwiecień na Disney+ to szansa na ponowne obejrzenie klasycznych hitów, a także sprawdzenie nowych sezonów znanych seriali. Nie zabraknie także zupełnych nowości, które obejrzycie wyłącznie na tej platformie.

news
Zbigniew Woźnicki 24 marca 2023
2
Źrodło fot. Piotruś Pan i Wendy; reż. David Lowery; Disney+; 2023
i

Wygląda na to, że na ten moment kwiecień zapowiada się na miesiąc, który w 2023 roku w największym stopniu rozbuduje ofertę Disney+. Nowe sezony otrzymają między innymi seriale Jak poznałam twojego ojca oraz The Walking Dead. Oprócz tego premierę będzie miał interesujący film oparty na faktach – Sam z Saksonii. Natomiast całe rodziny będą mogły śmiało pobawić się przy Nocy w muzeum oraz Piotrusiu Panie i Wendy. Ale nie są to jedyne filmy i seriale, które pojawią się już w kwietniu.

Disney+ kupisz tutaj

Filmy

Nocy w muzeum prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Ben Stiller w tym widowisku wciela się w pechowego Larry’ego Daleya, który ma za sobą serię życiowych niepowodzeń i chce zrobić wszystko, żeby nie zawieść swojego syna. Z desperacji przyjmuje posadę nocnego stróża w Muzeum Historii Naturalnej. Podczas pierwszej zmiany mężczyzna odkrywa, że eksponaty muzeum ożywają za sprawą magicznej tablicy. Teraz Larry musi odzyskać panowanie nad sytuacją, żeby nie stracić kolejnej pracy. Film pojawi się na Disney+ 1 kwietnia.

Disney Plus na kwiecień 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #1
Noc w muzeum; reż. Shawn Levy; 20th Century Fox; 2006

Piotruś Pan i Wendy to kolejna interpretacja baśni, która od lat towarzyszy najmłodszym. Wendy jest dziewczynką, która za wszelką cenę nie chce trafić do szkoły z internatem. Jej życie odmienia się całkowicie, gdy poznaje chłopca, który nie chce dorosnąć, Piotrusia Pana, oraz wróżkę, Dzwoneczka. Wspólnie wyruszają do Nibylandii, gdzie spotykają na Kapitana Haka i jego niebezpiecznych piratów. Dla Wendy to może być przygodą życia. Premiera filmu będzie miała miejsce 28 kwietnia.

Seriale

Wspomniany wcześniej Sam z Saksonii to wciągająca historia, która opowiada o pierwszym czarnoskórym policjancie w postkomunistycznych Niemczech Wschodnich. Produkcja pokaże drogę, którą Samuel Meffire przeszedł od początku swojego życia. Poprowadzi nas ona poprzez szczyt popularności mężćzyzny, który osiągnął, gdy jego wizerunek wykorzystywano w kampanii przeciwko ksenofobii, aż po jego upadek. Serial pojawi się na platformie pod koniec miesiąca, a dokładniej 26 kwietnia.

Disney Plus na kwiecień 2023 - lista seriali i filmów - ilustracja #2
Sam z Saksonii; Soleen Yusef i Sarah Blaßkiewitz; Disney+; 2023

Sam z Saksonii nie jest jednak jedyną produkcją opartą na faktach, która zadebiutuje w kwietniu na Disney+. The Good Mothers przedstawi historię trzech kobiet związanych z ’Ndranghetą, czyli brutalną organizacją przestępczą, działającą na południu Włoch. Denise, Maria Concetta, Giuseppina wraz z włoskimi władzami chcą zniszczyć niebezpieczną grupę i by to osiągnąć, cała trójka ryzykuje swoim życiem, działając od środka. Od 5 kwietnia będą dostępne wszystkie odcinki produkcji.

Premiery filmów i seriali na kwiecień 2023

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Kiedy Haikyu!! The Dumpster Battle pojawi się w kinach w Polsce?

Kiedy Haikyu!! The Dumpster Battle pojawi się w kinach w Polsce?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Go! Go! Loser Ranger! wychodzi na Disney Plus? Daty premier odcinków anime, będącego połączeniem Power Rangers z The Boys

Kiedy Go! Go! Loser Ranger! wychodzi na Disney Plus? Daty premier odcinków anime, będącego połączeniem Power Rangers z The Boys

Kiedy Pogromcy duchów: Imperium lodu będą w streamingu?

Kiedy Pogromcy duchów: Imperium lodu będą w streamingu?