Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 września 2022, 10:27

Diego Luna twierdzi, że w Andorze po raz ostatni zobaczymy go jako Cassiana

Andor będzie ostatnią produkcją, w której zobaczymy Diego Lunę jako Cassiana Andora. Zdaniem aktora wszystko musi mieć swój koniec i rola jego postaci również.

Andor, Tony Gilroy, Disney, 2022

Andor to najnowszy serial Disneya w uniwersum Gwiezdnych wojen. Produkcja jest już dostępna i opowiada o drodze pokonanej przez Cassiana Andora, który ze zwykłego przemytnika zmienia się w jednego z przywódców Rebelii. W jednym z odcinków podcastu Dagobah Dispatch aktor poinformował, że w nowym show po raz ostatni zobaczymy go w roli rebelianta (via Entertainment Weekly):

Dla mnie to jest koniec. To piękna podróż, na którą składają się 24 epizody, 24 krótkie filmy. Opowiadają historię skąd wziął się Cassian i jak stał się człowiekiem, którego poznajemy w Łotrze 1.

Disney+ kupisz tutaj

Diego Luna chce cieszyć się chwilą

We wspomnianej rozmowie Diego Luna potwierdził, że myślał o swojej postaci i na planie często żartowali o nadchodzących możliwościach. Ostatecznie jednak nigdy nie brał tego na poważnie, ponieważ nie uważa tego za zdrowe oraz chce żyć tu i teraz:

Według mnie to nie jest zdrowe. Nie lubię obecnych formatów, gdzie ludzie zawsze oczekują coraz więcej. Idziesz do serialu, zatrudniają cię i zawsze myślisz: „Mam nadzieję, że będzie drugi sezon” lub „Mam nadzieję na drugą część”.

W życiu nauczyłem się, żeby być obecnym tu i teraz. Cieszyć się wszystkim, co robisz. Dla mojego własnego zdrowia psychicznego uważam, że wszystko musi mieć swój początek i koniec.

Dopiero wtedy jest się w stanie cieszyć podróżą oraz tym, co się robi. Mogę potwierdzić, że nigdy nie trafiłem do projektu z nadziejami i ambicjami, żeby trwał dłużej i dotarł gdzieś, czego nie jestem w stanie zobaczyć przed sobą.

Takimi historiami są zarówno Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie, jak i Andor. Aktor zaznaczył, że od początku miały jasno zaznaczone zakończenie, co mu odpowiadało. Według Diego Luny zdania typu „Gdzie widzisz siebie za dziesięć lat” są bez sensu. Trzeba czerpać przyjemność z teraźniejszości i dawać z siebie wszystko. Wtedy coś niesamowitego samo przyjdzie do ciebie.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.