Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 listopada 2022, 11:19

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflixie w weekend 18-20 listopada 2022 roku

Podróż do Nowego Świata? Przygoda w baśniowym świecie? A może zagadkowa sprawa pewnej dziewczynki? Sprawdźcie, jakie historie w ten weekend możecie przeżyć na Netfliksie razem z ekranowymi bohaterami.

Źrodło fot. Osobliwość, Sebastian Lelio, Netflix, 2022 / 1899, Jantje Friese i Baran bo Odar, Netflix, 2022 / Kraina Snów, Francis Lawrence, Netflix, 2022
i

Jesteście ciekawi, co tym razem twórcy Dark przygotowali dla widzów? W takim razie w ten weekend możecie zapoznać się z ich najnowszą propozycją – serialem 1899, w którym poznamy losy pasażerów zmierzających do Nowego Świata. To nie jedyna ciekawa nowość, bo Netflix dla swoich subskrybentów ma również baśniową opowieść z Jasonem Momoa w roli ekscentrycznego pół człowieka, pół potwora. Jest także coś dla fanów filmów kostiumowych – nowość, w której zobaczymy utalentowaną Florence Pugh.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

1899

 1. Co to: nowy serial twórców Dark o pasażerach, którzy w trakcie rejsu napotykają zagrożenie
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 listopada
 3. Rok premiery: 2022

To nowa propozycja od twórców Dark. Choć ich poprzedni serial dla Netfliksa znany był ze swojej zawiłości, producenci zapewniają, że 1899 jest prostszą propozycją o własnym charakterze, która również zaintryguje widzów. Seria opowiada o pasażerach, którzy podróżują do Nowego Świata w nadziei na lepsze jutro. W trakcie rejsu napotykają jednak na dryfujący statek, który jest początkiem ich koszmaru. Jak potoczą się losy grupy emigrantów pochodzących z różnych zakątków?

 1. Dowiedz się więcej o serialu 1899

Kraina Snów (Slumberland)

 1. Co to: filmowa baśniowa opowieść z Jasonem Momoa w jednej z głównych ról
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 listopada
 3. Rok premiery: 2022

Byliście ciekawi jak Jason Momoa będzie prezentować się w roli pół człowieka, pół potwora w familijnej przygodzie? W Krainie Snów możecie się o tym przekonać. Jest to nowy film, w którym śledzimy losy dzielnej młodej sieroty. Dziewczyna wyrusza w magiczną podróż po Krainie Snów w towarzystwie ekscentryka, w nadziei na znalezienie spełniającej życzenia perły.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Kraina Snów

Osobliwość (The Wonder)

 1. Co to: film o pielęgniarce, która bada tajemniczą sprawę pewnej dziewczynki
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 16 listopada
 3. Rok premiery: 2022

Florence Pugh ostatnio jest bardzo rozchwytywana, a jakby tego mało, płynące w jej kierunku pochwały nie kończą się. Tym razem aktorkę możemy obejrzeć w kostiumowej produkcji, której akcja rozgrywa się w 1862 roku. Opowiada ona o losach angielskiej pielęgniarki, która wyrusza do Irlandii, aby tam zbadać sprawę pewnej dziewczynki. Czy i tym razem Pugh zachwyci swoją kreacją?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Osobliwość

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.