Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Kraina Snów (Slumberland)

Film premiera: 18.11.2022

Kraina Snów jest opowieścią o dziewczynie o imieniu Nemo (Marlow Barkle), która przenosi się do tytułowego miejsca. W nim to, wraz z wyjętym spod prawa ekscentrykiem (Jason Momoa) przeżywa rozmaite przygody. czytaj więcej

Więcej o Kraina Snów

Co obejrzeć na Netflixie w weekend 18-20 listopada 2022 roku

Podróż do Nowego Świata? Przygoda w baśniowym świecie? A może zagadkowa sprawa pewnej dziewczynki? Sprawdźcie, jakie historie w ten weekend możecie przeżyć na Netfliksie razem z ekranowymi bohaterami.

Co obejrzeć na Netflixie w weekend 18-20 listopada 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 17 listopada 2022, 11:19

144791

Film: Kraina Snów

Kraina Snów jest opowieścią o dziewczynie o imieniu Nemo (Marlow Barkle), która przenosi się do tytułowego miejsca. W nim to, wraz z wyjętym spod prawa ekscentrykiem (Jason Momoa) przeżywa rozmaite przygody.

Kraina Snów jest wyreżyserowanym przez Francisa Lawrence'a (Constantine, Woda dla słoni, Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia) filmem przygodowym, który powstał dla platformy Netflix. Został on zrealizowany na podstawie powieści Winsora McCaya. Główną bohaterką opowieści jest Nemo, młoda dziewczyna, która po śmierci ojca przenosi się do nowego miejsca by zamieszkać ze swoim wujkiem Phillipem. Pewnej nocy przenosi się do tytułowej, magicznej Krainy Snów. Tam spotyka wyjętego spod prawa Flipa. Razem przeżywają rozmaite, szalone przygody. Nemo cały czas ma jednak nadzieję na spotkanie ze swoim tatą. W produkcji wystąpili m.in. Marlow Barkley (Nemo), Jason Momoa (Flip), Kyle Chandler (Ojciec), Chris O'Dowd (Phillip), Humberly González (Graciela), Luxton Handspiker (Matt), Jamillah Ross (Agent Orange), Katerina Taxia (Janice) oraz Tonya Cornelisse (Agent Red). Zdjęcia kręcono w Toronto.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.