Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 2-4 lutego 2024 roku

Jeśli nie macie żadnych konkretnych planów na nadchodzący weekend, możecie spędzić ten czas na nadrabianiu filmowych i serialowych zaległości. Oto kilka propozycji, po które warto sięgnąć w trakcie najbliższych dni.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 1 lutego 2024
1
Źrodło fot. Skołowani, Jan Macierewicz, ATM Grupa S.A., 2023 / Pohamuj entuzjazm, Larry David, HBO, 2000 / Orion i Ciemność, Sean Charmatz, DreamWorks Animation, 2024
i

Pogoda za oknem zdecydowanie nie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, dlatego osoby, które nie zamierzają wyściubiać nosa z przytulnego mieszkania, powinny zapoznać się z ofertą programową, jaką platformy Netflix, HBO Max oraz Disney+ przygotowały dla swoich subskrybentów. Aby zaoszczędzić Wam czasu na żmudnym przeglądaniu poszczególnych propozycji, wybraliśmy dla Was kilka tytułów, które warto obejrzeć w trakcie weekendu 2-4 lutego 2024 roku.

Pohamuj entuzjazm: 12. sezon (Curb Your Enthusiasm) – HBO Max

Co to: komedia

Od kiedy dostępny na platformie: 4 lutego

Rok premiery: 2000

Aż trudno uwierzyć, ale ten kultowy serial komediowy liczy sobie już 24 lata. Mimo tak imponującego stażu, twórcy wciąż serwują nam niebanalną tematykę i masę świetnego humoru. Należy spodziewać się, że i tym razem perypetie amerykańskiego producenta Larry’ego Davida zapewnią nam wiele godziny świetnej zabawy.

Serial Pohamuj entuzjazm obejrzysz na HBO Max.

Skołowani – Netflix

Co to: komedia romantyczna

Od kiedy dostępny na platformie: 1 lutego

Rok premiery: 2023

Maks (Michał Czernecki) to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna (Marianna Zyder), młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, mężczyzna brnie w kłamstwo, licząc, że ją poderwie. Ku jego zaskoczeniu Anna poznaje go ze swoją starszą siostrą Julią (Agnieszka Grochowska), która naprawdę porusza się na wózku. Z czasem, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej.

Film Skołowani obejrzysz na Netfliksie.

Orion i Ciemność (Orion and the Dark) – Netflix

Co to: film animowany

Od kiedy dostępny na platformie: 2 lutego

Rok premiery: 2024

Na pierwszy rzut oka Orion sprawia wrażenie zwykłego ucznia szkoły podstawowej. Są to jednak tylko pozory, a tak naprawdę chłopca każdego dnia dręczy irracjonalny lęk przed otaczającym go światem. Największy niepokój budzi w nim z kolei towarzyszący mu każdej nocy mrok. Sytuacja zmienia się, gdy pewnego dnia odwiedza go ucieleśnienie jego największych obaw i zabiera Oriona w podróż dookoła świata, aby udowodnić mu, że noc nie jest niczym strasznym.

Film Orion i Ciemność obejrzysz na Netfliksie.

Telefon (Phone Booth) – Disney+

Co to: thriller

Od kiedy dostępny na platformie: 1 grudnia 2023 roku

Rok premiery: 2003

Bohaterem filmu jest Stu Shepard (Colin Farrell), arogancki specjalista od reklamy, który swoją karierę buduje na kłamstwach i oszustwach. Całe jego pokrętne życie zmienia się, gdy odbiera telefon w budce na jednej z nowojorskich ulic. Po drugiej stronie słuchawki jest obserwujący go z ukrycia snajper. Szaleniec żąda od Stu, aby ten wyznał publicznie prawdę o swoich kłamstwach i zdradzie żony. Produkcja wyreżyserowana przez Joela Schumachera należy do jednych z najlepszych thrillerów XXI wieku.

Film Telefon obejrzysz na Disney+.

Ostatniej nocy w Soho (Last Night in Soho) – Netflix

Co to: thriller psychologiczny

Od kiedy dostępny na platformie: 3 lutego

Rok premiery: 2021

Film w reżyserii Edgara Wrighta przedstawia historię Eloise (Thomasin McKenzie) ambitnej projektantki mody, która w tajemniczy sposób przenosi się w lata 60. ubiegłego wieku. Tam spotyka swoją idolkę, olśniewającą piosenkarkę Sandie (Anya Taylor-Joy). Okazuje się jednak, że Londyn lat 60. nie jest tak piękny, jak mogłoby się wydawać, a marzenia o przeszłości prędko zamieniają się w coś znacznie mroczniejszego

Film Ostatniej nocy w Soho obejrzysz na Netfliksie.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10

Czy 3. sezon Tokyo Vice powstanie? Twórcy serialu HBO komentują kwestię kontynuacji

Czy 3. sezon Tokyo Vice powstanie? Twórcy serialu HBO komentują kwestię kontynuacji