Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Last Night in Soho

Film premiera: 21.10.2021

Ostatniej nocy w Soho przedstawia historię Eloise, młodej dziewczyny zafascynowanej latami 60., która w niejasnych okolicznościach przenosi się w czasie do Londynu z tamtej dekady, i tam spotyka swoją idolkę. czytaj więcej

Więcej o Last Night in Soho

Ostatniej nocy w Soho to świetna zabawa w horror

Edgar Wright po raz kolejny stawia formę ponad treścią (tak jak zrobił to w swojej kultowej trylogii Cornetto), dzięki czemu widz bawi się wyśmienicie podczas tej odurzającej zabawy w horror z prawdziwego zdarzenia.

Ostatniej nocy w Soho to świetna zabawa w horror

Jan Tracz, 20 listopada 2021, 10:50

134459

Anya Taylor-Joy śpiewa na wideo z Ostatniej nocy w Soho

Promocja Ostatniej nocy w Soho trwa. W jej ramach twórcy udostępnili teledysk wykonanej przez Anyę Taylor-Joy piosenki Downtown, w którym pojawiają się nowe sceny z filmu.

Anya Taylor-Joy śpiewa na wideo z Ostatniej nocy w Soho

Edyta Jastrzębska, 25 października 2021, 14:15

133852

Film: Last Night in Soho

Ostatniej nocy w Soho przedstawia historię Eloise, młodej dziewczyny zafascynowanej latami 60., która w niejasnych okolicznościach przenosi się w czasie do Londynu z tamtej dekady, i tam spotyka swoją idolkę. Wkrótce jednak atmosfera zaczyna robić się nieprzyjemna. Produkcja należy do gatunku horrorów.

Ostatniej nocy w Soho to wyreżyserowany przez Edgara Wrighta (Baby Driver, Scott Pilgrim kontra świat) horror. Opowiada on historię Eloise, zafascynowanej kulturą lat 60. dziewczyny, która przybywa do Londynu. Pewnej nocy w niejasnych okolicznościach cofa się ona w czasie do swojego ukochanego okresu i udaje jej się spotkać swoją idolkę, Sandy. Szybko jednak sprawy zaczynają się dość mocno komplikować. W filmie możemy zobaczyć między innymi Thomasin McKenzie (Eloise), Anyę Taylor-Joy (Sandy), Matta Smitha (Jack) oraz Dianę Rigg (Pani Collins). Zdjęcia kręcono w Londynie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun