Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 września 2022, 15:21

Co obejrzeć na Disney Plus w weekend 23-25 września 2022 roku?

Weekend 23-25 września na pewno nie będzie nudny dla fanów seriali. Na Disney+ są dostępne naprawdę ciekawe pozycje, w tym wyczekiwany Andor.

Źrodło fot. Andor, Tony Gilroy, Disney, 2022
i

Jeśli ktoś nie miał planów dotyczących najbliższego weekendu, to teraz na pewno będzie wiedział, co może zrobić. Premierę w końcu miał serial Andor i na start otrzymaliśmy aż trzy odcinki. Osoby preferujące horrory zadowolą się Ziemią Nieznaną, a na fanów sportu czeka ciekawy dokument – Witamy we Wrexham.

Andor

Co obejrzeć na Disney Plus w weekend 23-25 września 2022 roku? - ilustracja #1
Andor, Tony Gilroy, Disney, 2022
  • Gatunek: serial przygodowy
  • Liczba odcinków: 3 z 12
  • Rok produkcji: 2022

Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie jest prawdopodobnie najlepszym filmem Disneya w uniwersum Gwiezdnych wojen. Serial Andor opowiada o przeszłości charyzmatycznego przywódcy rebeliantów z Łotra 1, Cassiana Andora. Całość utrzymana jest w dojrzałym klimacie i pokazuje odległą galaktykę w wyjątkowo mroczny i brutalny sposób.

Disney+ kupisz tutaj

Ziemia Nieznana (Tierra Incognita)

Co obejrzeć na Disney Plus w weekend 23-25 września 2022 roku? - ilustracja #2

Tierra Incógnita, Sebastián Pivotto, Disney, 2022

  • Gatunek: serial grozy
  • Liczba odcinków: 8
  • Rok produkcji: 2022

Na Disney+ zaczynają się pojawiać seriale oryginalne i Tierra Incognita jest jednym z nich. Eric Dalaras i jego siostra chcą rozwiązać tajemnicę zaginięcia rodziców sprzed ośmiu lat. W tym celu udają się do opuszczonego parku rozrywki. Znalezienie odpowiedzi jest trudniejsze, niż się spodziewali. I o wiele bardziej mroczne.

Witamy we Wrexham (Welcome to Wrexham)

Co obejrzeć na Disney Plus w weekend 23-25 września 2022 roku? - ilustracja #3
Witamy we Wrexham, Bryan Rowland, FX, 2022
  • Gatunek: serial dokumentalny
  • Liczba odcinków: 1 z 8
  • Rok produkcji: 2022

Wrexham A.F.C. jest klubem piłkarskim, który założono w 1864 roku. Niestety poza długą tradycją zespół nie ma czym się pochwalić i przeżywa kryzys. Ostatecznie organizacja trafia w ręce Roba McElhenneya oraz Ryana Reynoldsa. Obaj mężczyźni chcą przywrócić chwałę Wrexhamowi i tym samym wspomóc lokalną społeczność zebraną wokół klubu.

Tak więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wymienione seriale nie składają się z dużej liczby odcinków, zwłaszcza Andor i Witamy we Wrexham, które dopiero ruszyły. Wymienione widowiska na pewno uda się obejrzeć w jeden weekend i jeszcze zostanie czas na coś więcej.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.