Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 lipca 2022, 09:26

Buzz Astral - kiedy na Disney Plus?

Kiedy możemy spodziewać się filmu Buzz Astral na Disney+? Są to wyłącznie przypuszczenia, ale patrząc na dotychczasowe działania Disneya, możemy określić przedział czasowy, w jakim film zostanie udostępniony.

Źródło: YouTube / DisneyFilmy

Buzz Astral to jedna z ciekawszych produkcji Disneya z 2022 roku, która zebrała bardzo dobre oceny od widzów. Nic więc dziwnego, że wiele osób czeka na premierę tego filmu na platformie Disney+ i mimo że wciąż nie ma oficjalnej daty, to śmiało można założyć kilka możliwości, jeśli spojrzymy na dotychczasową historię przenoszenia produkcji z sal kinowych na mały ekran.

Kiedy Buzz Astral pojawi się na Disney+?

Aktualizacja

Poznaliśmy oficjalną datę premiery Buzza Astrala na Disney+. Nową animację, zgodnie z naszymi przewidywaniami, obejrzymy na platformie streamingowej 3 sierpnia.

Oryginalna wiadomość z 15.07.2022 r.

Ze wspomnianych możliwości należy przyjrzeć się dwóm ścieżkom przenoszenia filmów na Disney+. Pierwszą z nich jest ta związana z animacją dla dzieci Nasze magiczne Encanto. Produkcja premierę w kinach miała 24 listopada 2021 roku, a na Disney+ pojawiła się już miesiąc później, czyli 24 grudnia 2021 roku. W takiej sytuacji Buzza Astrala moglibyśmy oczekiwać na Disney+ już 17 lipca 2022 roku, czyli za zaledwie dwa dni, dlatego wątpliwe, by Disney bez żadnej informacji, lub z taką na ostatnią chwilę, chciał umieszczać swój hit na własnej platformie.

Drugi przykład miał miejsce nie tak dawno temu i mowa tutaj o Doktorze Strange’u w multiwersum obłędu. W kinach miał swoją premierę 6 maja 2022 roku, a na Disney+ pojawił się 22 czerwca 2022 roku. Mamy tutaj już prawie dwumiesięczną różnicę i jeśli Buzz Astral poszedłby śladami ostatniego hitu Marvela, to jego premiery na Disney+ moglibyśmy spodziewać się w okolicach pierwszego tygodnia sierpnia 2022 roku. Ten scenariusz wydaje się bardziej prawdopodobny, ponieważ do tej daty zostało jeszcze sporo czasu, co daje Disneyowi możliwość ogłoszenia oficjalnej premiery na platformie streamingowej z pewnym wyprzedzeniem.

Gdy już będziemy znali dokładną datę premiery Buzza Astrala na Disney+, należy pamiętać, że nowe produkcje pojawiają się o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.