Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 listopada 2022, 22:33

Co wiemy o 3. sezonie Białego Lotosu na HBO Max?

Drugi sezon Białego Lotosu wciąż trwa, ale już teraz można powoli zastanawiać się, jak będzie wyglądała trzecia seria, która została zamówiona przez HBO. Oto informacje, które udało się zebrać na ten temat.

Źrodło fot. Biały Lotos; Mike White; HBO; 2021
i

Biały Lotos to wyjątkowa produkcja, która opowiada historie gości luksusowych hoteli tytułowej sieci Biały Lotos. W połowie listopada pojawiły się doniesienia, że HBO postanowiło zamówić trzeci sezon serialu, choć druga seria jeszcze się nie zakończyła.

Od razu pojawiły się teorie dotyczące tego, jak może wyglądać kolejny sezon. Twórcy oczywiście niczego konkretnego jeszcze nie zdradzili, ale już w tym momencie można założyć przynajmniej zarys kolejnej serii Białego Lotosu.

HBO Max kupisz tutaj

Jak może wyglądać 3. sezon Białego Lotosu?

Akcja obu sezonów Białego Lotosu działa się w dwóch innych hotelach: pierwsza seria miała miejsce na Hawajach, a druga na Sycylii. W październiku showrunner Mike White rozmawiał z portalem Deadline i skomentował tę kwestię. Jego wypowiedź w pewien sposób mogła potwierdzić, czy ktoś ze starej obsady ma szansę pojawić się w następnym sezonie (via Screen Rant):

Dopiero co przekazaliśmy wczoraj ostatni epizod do HBO, więc ciężko jest mówić cokolwiek o kolejnym sezonie. Jeśli jednak miałbym pomyśleć, to fajnie byłoby wyruszyć na kompletnie inny kontynent. Rozumiesz, byliśmy teraz w Europie, więc może Azja, coś szalonego i zabawnego. Jennifer [Coolidge] jest moją przyjaciółką i wszyscy ją kochali w pierwszym sezonie, dlatego miałem podejście: „Nie mogę ruszyć do Włoch bez Jennifer”. Być może to wciąż jest aktualne i nie mogę jechać do Japonii bez Jennifer. Mamy wielu świetnych aktorów, z którymi pracowaliśmy, więc możemy bazować na tym, kto akurat będzie dostępny.

Ze słów Mike’a White’a jasno wynika, że trzeci sezon Białego Lotosu ma szanse dziać się w Japonii i po raz kolejny na wyprawie pojawi się Tanya ze swoim mężem Gregiem. Oczywiście nie jest to gwarantowane, ponieważ na ten moment są to jedynie domysły i w każdym sezonie pojawia się niemal całkowicie nowa obsada. Ciężko powiedzieć, czy White postanowi złamać swoją koncepcję.

W kwestii fabularnej showrunner może powrócić do swojego oryginalnego pomysłu, który miał być wykorzystany jeszcze w drugim sezonie, ale nie pasował do klimatów Włoch i Sycylii. Jeśli tak, to w Japonii zobaczylibyśmy postacie związane z kręgami władzy oraz polityką, co z pewnością będzie miało kompletnie inny ton względem poprzednich serii.

Zwiastuna serialu także nie możemy spodziewać się zbyt szybko. Dotychczas za każdym razem pojawiał się na miesiąc przed premierą sezonów, więc w tym wypadku na pewno będzie podobnie. Fani muszą na razie uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne przecieki lub słowa showrunnera.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.