Co obejrzeć na HBO Max w weekend 4-6 listopada 2022 roku

Jeśli ktoś planował ten weekend spędzić przed ekranem, to HBO Max ma dla niego ciekawe propozycje, a wśród nich drugi sezon Białego Lotosu, ubiegłorocznego hitu, który warto obejrzeć.

news
Edyta Jastrzębska 4 listopada 2022
Źrodło fot. Harley Quinn, Justin Halpern, Patrick Schumacker i Dean Lorey, HBO Max, 2019 / Biały Lotos, Mike White, HBO, 2021 / Sonic 2. Szybki jak błyskawica, Jeff Fowler, Paramount Pictures, 2022
i

W tym tygodniu HBO Max przygotowało coś dla fanów animacji, zatem być może to z nimi spędzicie weekend 4-6 listopada 2022 roku? Wśród nowości znalazła się druga odsłona przygód superszybkiego, niebieskiego jeża, który tym razem musi zmierzyć się nie tylko z Doktorem Robotnikiem, lecz również z Knucklesem. Poza tym Harley Quinn i Poison Ivy wracają z nowym sezonem ich serialu, by znów siać chaos w Gotham. A jeśli ktoś woli aktorskie produkcje, to może spędzić czas z wypoczywającymi na Sycylii bogaczami, u których na pewno wiele się będzie działo w nowym sezonie cenionego serialu.

HBO Max kupisz tutaj

Biały Lotos: 2. sezon (The White Lotus)

 1. Co to: drugi sezon cenionego serialu o bogaczach na wakacjach
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 31 października
 3. Rok premiery: 2021

Nowy sezon hitu HBO porzuca Hawaje na rzecz nowego ośrodka na Sycylii, w którym przedstawi losy innej grupy urlopowiczów. Jak widać, platforma nie pozwoliła długo nudzić się swoim subskrybentom i pustkę po przeboju Ród smoka ma zapełnić nowy sezon opowieści o bogaczach na wakacjach, gdzie również nie zabraknie wrażeń.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Biały Lotos

Sonic 2. Szybki jak błyskawica (Sonic the Hedgehog 2)

 1. Co to: sequel udanej ekranizacji przygód jeża Sonica
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 4 listopada
 3. Rok premiery: 2022

Sonic wraca na ekrany. Tym razem niebieskiemu jeżowi przyjdzie się zmierzyć nie tylko z Doktorem Robotnikiem, który wrócił na Ziemię, lecz również z jego nowym sprzymierzeńcem – potężnym Knucklesem. Jak w tym starciu poradzi sobie superszybki Sonic, któremu w tej części pomagać będzie jego nowy przyjaciel, Tails?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Sonic 2. Szybki jak błyskawica

Harley Quinn: 3. sezon

 1. Co to: kontynuacja serialu o przygodach Harley Quinn, znanej z komiksów DC
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 listopada
 3. Rok premiery: 2019

Zamęt i szaleństwo znane z poprzednich sezonów trwają w najlepsze. Harley Quinn i Poison Ivy wracają do Gotham jako nowa czołowa para złoczyńców z DC. Razem ze swoją paskudną ekipą, w której skład wchodzą King Shark, Clayface i Frank the Plant, starają się stać najlepszymi wersjami siebie, jednocześnie realizując plan Ivy, polegający na przemianie Gotham w Eden.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Harley Quinn

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Gdzie obejrzeć Diunę 1? Pierwsza część widowiska Denisa Villeneuve’a jest dostępna w streamingu

Gdzie obejrzeć Diunę 1? Pierwsza część widowiska Denisa Villeneuve’a jest dostępna w streamingu

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

Czy w Diunie 2 jest scena po napisach?

Fantastyczny miniserial z Kate Winslet w roli głównej. 5 rewelacyjnych odcinków obejrzysz na HBO Max

Fantastyczny miniserial z Kate Winslet w roli głównej. 5 rewelacyjnych odcinków obejrzysz na HBO Max

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?