Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 maja 2022, 09:58

Amber Heard ze zmniejszoną rolą w Aquamanie 2, winny proces

Proces Amber Heard z Johnnym Deppem trwa w najlepsze, a podczas niego światło dzienne ujrzało wiele ciekawostek. Aktorka uważa, że zaistniała sytuacja spowodowała zmniejszenie jej roli w Aquamanie 2.

Źródło: Warner Bros. Pictures

Amber Heard po raz ostatni wcieliła się w Merę w filmie Zack Snyder's Justice League, gdzie jej rola była zauważalnie większa od tej, którą mogliśmy zobaczyć w kinowej wersji Ligi Sprawiedliwości. Aktorka pojawiła się również w Aquamanie oraz miała dostać więcej czasu ekranowego w sequelu przygód bohatera granego przez Jasona Momoę.

Jej rola w tym filmie miała zostać jednak znacząco zredukowana. Poszkodowana twierdzi bowiem, że w wyniku głośnego procesu z Johnnym Deppem otrzymała nową wersję scenariusza, w które wiele scen z jej udziałem zostało wyciętych (via Screen Rant).

Dostałam skrypt, później jego nową wersję. Usunięto wszystkie sceny akcji, które przedstawiały moją oraz inną postać. Bez podawania spoilerów, mieliśmy ze sobą walczyć. W zasadzie zabrali mi sporą część z mojej roli.

Plotki o zmniejszeniu roli, a nawet zwolnieniu Amber Heard z projektu pojawiały się już od dłuższego czasu. Zawsze były one jednak dementowane, a aktorka pozostawała związana z filmami należącymi do DCEU. Czy włodarze wytwórni filmowej Warner Bros. postanowili jednak zmienić w tej kwestii zdanie?

Być może w końcu zdecydowali się na zareagowanie na krążącą po sieci petycję, w której fani domagają się usunięcia Amber Heard z Aquamana 2. W chwili pisania tego newsa liczba podpisów osiągnęła już prawie 4,2 miliona.

Sprawa wydaje się być coraz głośniejsza, a fani Johnny’ego Deppa na pewno tak szybko nie odpuszczą. Wszak kontrowersje związane z zarzutami ze strony jego byłej żony kosztowały go zwolnienie z ról w Piratach z Karaibów oraz Fantastycznych zwierzętach 3, gdzie został zastąpiony przez Madsa Mikkelsena. Do tej pory Amber Heard nie spotkała się z żadnymi reperkusjami, jednak ewentualna przegrana w procesie może to szybko zmienić.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.