Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 marca 2021, 13:50

autor: Przemysław Dygas

Amber Heard - plotki o zwolnieniu z roli w Aquaman 2 zdementowane

Coraz częstsze plotki o zwolnieniu Amber Heard z roli Mery okazały się nieprawdziwe. Aktorka powróci w filmie Aquaman 2.

W SKRÓCIE:
  • Plotki o zwolnieniu Amber Heard z roli w Aquaman 2 okazały się nieprawdziwe.
  • Aktorka pozostaje związania z filmowym uniwersum DC.
  • Pojawi się zarówno w sequelu Aquamana, jak i Lidze sprawiedliwości Zacka Snydera.

Plotki o zwolnieniu Amber Heard z roli w filmie Aquaman 2 krążą w sieci już od dłuższego czasu. Powodem, dla którego powstają, są kontrowersje otaczające jej związek z Johnnym Deppem. Działania aktorki doprowadziły nawet do utworzenia petycji, w której domagano się zwolnienia Heard. Najnowsze informacje wskazują jednak, że pozostanie ona częścią filmowego uniwersum DC. Według dziennikarza portalu The Hollywood Reporter, Ryana Parkera, wiarygodne źródło zdradziło mu, że pogłoski o wyrzuceniu aktorki z obsady filmu były fałszywe.

Amber Heard zobaczymy więc na ekranie obok Jasona Mamoa, który wciela się w tytułowego Aquamana. Oprócz kontynuacji filmu Jamesa Wana, aktorka pojawi się również w Lidze sprawiedliwości w wersji Zacka Snydera. Już wcześniej brała ona udział w dokrętkach do tej produkcji. Jest więc stale zaangażowana w uniwersum DCEU, co sprawia, że informacja Ryana Parkera jest jeszcze bardziej wiarygodna.

Decyzja ta może jednak nie spodobać się dużej liczbie widzów. Petycja dotycząca zwolnienia Heard zebrała bowiem aż 1,8 miliona podpisów. Żądania te stają się coraz głośniejsze ze względu na działania, jakie podjęto względem Deppa. Kontrowersje otaczające jego relację z aktorką doprowadziły do zwolnienia go z ról w Piratach z Karaibów oraz Fantastycznych zwierzętach. Amber Heard nie spotkała się z kolei z żadnymi konsekwencjami ze strony wytwórni filmowych.