Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 maja 2022, 12:28

3. sezon The Mandalorian z datą premiery; znamy również szczegóły fabuły

Star Wars Celebration jest świetną okazją do pokazania najnowszych projektów z uniwersum Gwiezdnych wojen. Jednym z nich jest serial The Mandalorian, który w przyszłym roku powróci z trzecim sezonem.

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że Din Djarin oraz Grogu powrócą na nasze ekrany w lutym 2023 roku (via Screen Rant). Do sieci trafił również opis trzeciego sezonu The Mandalorian.

Okazuje się, że nowe odcinki serialu skupią się na historii, która będzie kontynuowała wydarzenia ukazane w finałowym odcinku The Book of Boba Fett. Dwójka głównych bohaterów serialu uda się na Mandalorę, gdzie Din Djarin będzie musiał odpokutować za złamanie zasad jego ludu.

Potwierdza to więc pojawienie się ikonicznej wręcz dla uniwersum Gwiezdnych wojen lokacji. Dla niezaznajomionych przypomnę, że Mandalora, jak sama nazwa planety wskazuje, jest ojczyzną Mandalorian.

Według twórców, czyli Jona Favreau i Dave'a Filoniego, Bo-Katan ma odegrać kluczową rolę w trzecim sezonie. Z informacji wynika, że popadnie ona w konflikt z głównym bohaterem.

Na tę chwilę nie znamy więcej szczegółów na temat fabuły projektu. Spekuluje się jednak, że pojawienie się Mandalory oznaczać będzie pokazanie mitologii tej planety, a także jej mieszkańców. Być może więcej informacji poznamy w sobotę, bowiem to właśnie wtedy odbędzie się panel związany z The Mandalorian.

Trzeci sezon The Mandalorian ukaże się premierowo na platformie Disney+, która zadebiutuje w naszym kraju już 14 czerwca 2022 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.