Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Stamtąd (From)

Serial (US) premiera: 20.02.2022

Stamtąd (From) to opowieść o mieszkańcach pewnego miasteczka w środkowych Stanach Zjednoczonych, którzy walczą o zachowanie normalności, żyjąc w cieniu lasu, gdzie żyją mroczne potwory. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 10

Więcej o Stamtąd

Co obejrzeć na HBO Max w weekend 28-30 października 2022 roku

HBO Max dla swoich subskrybentów przygotował w tym tygodniu nie tylko propozycje z kategorii strasznych, lecz również coś spokojniejszego, traktującego o polityce i wartego uwagi. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.

Co obejrzeć na HBO Max w weekend 28-30 października 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 28 października 2022, 09:50

144059

Serial: Stamtąd

Stamtąd (From) to opowieść o mieszkańcach pewnego miasteczka w środkowych Stanach Zjednoczonych, którzy walczą o zachowanie normalności, żyjąc w cieniu lasu, gdzie żyją mroczne potwory.

From to wyprodukowany dla stacji Epix serial stworzony przez Johna Griffina (Strefa mroku). Jego akcja toczy się w małym miasteczku w centralnej części USA. Jego mieszkańcy bardzo starają się zachować normalność i, co istotniejsze, wydostać się z niego. Znacznie utrudnia to jednak otaczający osadę las, w którym mieszkają tajemnicze, złowrogie stwory. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Harolda Perrineau (Boyd Stevens), Catalinę Sandino Moreno (Tabitha Matthews), Eiona Baileya (Jim Matthews), Hannah Cheramy (Julie Matthews), Ricky'ego He (Kenny) oraz Shauna Majumdera (Ojciec Khatri). Zdjęcia kręcono w Halifax.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.