Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 października 2022, 09:50

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na HBO Max w weekend 28-30 października 2022 roku

HBO Max dla swoich subskrybentów przygotował w tym tygodniu nie tylko propozycje z kategorii strasznych, lecz również coś spokojniejszego, traktującego o polityce i wartego uwagi. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.

Źrodło fot. Prezydencki poker, Aaron Sorkin, NBC, 1999 / Osiedle C, Yuji Nara, Adult Swim, 2022 / Stamtąd, John Griffin, Epix, 2022
i

HBO Max, podobnie jak Netflix, zadbało o to, by na koniec października dostarczyć subskrybentom dreszczyk emocji. W związku tym w weekend 28-30 października 2022 roku mogą zapoznać się z pierwszymi odcinkami nowych seriali grozy – anime o osiedlu, na którym mają miejsce mrożące krew w żyłach wydarzenia, oraz serii, w której przyglądać się będziemy zmaganiom ludzi uwięzionych w pewnym amerykańskim mieście. Znajdzie się również coś w mniej przerażającym klimacie – dramat polityczny, który spotkał się z licznymi pochwałami specjalistów oraz widzów i warto go poznać.

HBO Max kupisz tutaj

Prezydencki poker: wszystkie sezony (The West Wing)

 1. Co to: ceniony serial polityczny, w którym przyglądamy się życiu i pracy przedstawicieli administracji prezydenta Stanów Zjednoczonych
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 27 października
 3. Rok premiery: 1999

Jedyna pozycja na liście z tego tygodnia, która nie jest horrorem. Mamy tutaj do czynienia ze świetnym dramatem politycznym, który opowiada o losach pracowników administracji prezydenta Stanów Zjednoczonych. Oryginalny tytuł produkcji odnosi się do części Białego Domu, w której znajduje się Gabinet Owalny oraz pomieszczenia biurowe najbliższych współpracowników prezydenta. O wartości tej pozycji wiele mówią pochwały ze strony krytyków, profesorów nauk politycznych, a także byłych pracowników Białego Domu i samych widzów. Na HBO Max znajdziecie całą produkcję, zatem można zanurzyć się w tę wciągającą historię bez obaw o to, że będziecie zmuszeni czekać na kolejne odcinki.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Prezydencki poker

Osiedle C (C Danchi)

 1. Co to: anime w klimatach horroru
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 25 października
 3. Rok premiery: 2022

Anime z gatunku horroru. Opowiada o Kimi Shirokado, ekscentrycznej dziewczynce, która mieszka w niedrogim kompleksie mieszkaniowym w nadmorskim miasteczku Kurosaki. Latem zaprzyjaźnia się z dziewczyną z większego miasta, Yuri Koshide, która przeprowadziła się razem z rodzicami z Tokio. Wkrótce dochodzi do serii dziwnych wydarzeń – począwszy od martwych zwierząt, które pojawiają się na terenie kompleksu, a skończywszy na zniknięciach mieszkańców i rosnącym w ich mieszkaniach mchu.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Osiedle C

Stamtąd (From)

 1. Co to: serial grozy o ludziach uwięzionych w pewnym amerykańskim miasteczku
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 29 października
 3. Rok premiery: 2022

W koszmarnym miasteczku pośrodku Ameryki, które więzi każdego, kto do niego wchodzi, mieszkańcy starają się pozostać przy życiu, jednocześnie szukając wyjścia. Nękają ich jednak przerażające nocne stworzenia z okolicznego lasu. W dodatku samo miasto kryje pewne sekrety. Jak widać, mamy tu do czynienia z horrorem idealnym na końcówkę października, dlatego warto dać tej pozycji szansę w ten weekend. Na początek udostępnione zostaną trzy z dziesięciu odcinków.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Stamtąd

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.