Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 lipca 2022, 11:03

Zwiastun She-Hulk: Attorney At Law zawiera długo zapowiadany występ Daredevila

Serial She-Hulk: Attorney At Law otrzymał nowy zwiastun, a w nim na pierwszym planie pokazano relację głównej bohaterki z Hulkiem. Jednocześnie potwierdziły się plotki o udziale Daredevila w nadchodzącej produkcji.

Źródło: YouTube / Marvel Entertainment

Premiera She-Hulk: Attorney At Law będzie miała miejsce 17 sierpnia 2022 roku, w związku z czym pojawia się coraz więcej materiałów związanych z serialem. Na Comic-Conie w San Diego nie było inaczej i Marvel Studios przedstawiło nowy zwiastun nadchodzącej produkcji.

To, co od razu rzuca się w oczy, to bliska relacja głównej bohaterki z Bruce’em Bannerem (Mark Ruffalo), co nie powinno nikogo dziwić, ponieważ są rodziną. Weteran zmagań z efektami promieni gamma stara się pomóc kuzynce, Jennifer Walters (Tatiana Maslany), odnaleźć się w nowej rzeczywistości i opanować superbohaterską moc Hulka, co wydaje się przychodzić jej całkiem łatwo.

Jest to prawdopodobnie najlepszy z dotychczasowych zwiastunów She-Hulk: Attorney at Law, który w dynamiczny sposób prezentuje nam o czym będzie opowiadał serial. Od wspomnianej relacji z Bruce’em, po nowe wyzwania w życiu zawodowym i walkę z innymi posiadaczami supermocy, z czego nie jest zbytnio zadowolony jej kuzyn.

Największe wrażenie wywołało jednak (co widać po komentarzach na YouTube pod zwiastunem) pojawienie się długo wyczekiwanego Daredevila. Plotki o jego możliwym udziale pojawiły się dużo wcześniej, ale teraz zostało to potwierdzone. Nie wiadomo tylko, jak dużą rolę odegra on w serialu – czy będzie to tylko jednorazowy, gościnny występ, a może coś dłuższego. Wiele osób oczekiwało na debiut tego wyjątkowego superbohatera w MCU tym razem nie tylko w roli prawnika, ale też właśnie Diabła z Hell’s Kitchen.

Jednocześnie fani pozytywnie wypowiedzieli się ogólnie o zwiastunie i niektórzy wspomnieli, że jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego, co może dobrze rokować całościowemu odbiorowi serialu, gdy w końcu pojawi się na platformie Disney+.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.