Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 sierpnia 2022, 21:09

Zobacz zapowiedź dokumentu o Obi-Wanie Kenobim

Powrót Rycerza Jedi będzie wyjątkowym dokumentem, w którym zobaczymy kulisy powstawania serialu o Mistrzu Jedi. Aktorzy i ekipa filmowa podzielą się swoimi uczuciami i przemyśleniami, które pojawiły się podczas tworzenia produkcji.

Disney: Materiały promocyjne

Obi-Wan Kenobi był serialem wyczekiwanym przez fanów Gwiezdnych wojen. Ewan McGregor w końcu ponownie wcielił się w rolę legendarnego Mistrza Jedi, a Hayden Christensen zaprezentował się jako Darth Vader.

Serial spotkał się z mieszanymi opiniami ze strony fanów, ale uratowały go ostatnie odcinki, a zwłaszcza finałowy. W nim w końcu mogliśmy ponownie zobaczyć, jak dawni przyjaciele stają do walki, jednak tym razem w roli największych wrogów. A teraz będziemy mieli okazję rzucić okiem za kulisy produkcji.

Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi będzie idealną okazją, żeby dowiedzieć się czegoś o całym procesie powstawania serialu. Już sam zwiastun prezentuje nam kilka ciekawych wypowiedzi, w tym tę od Haydena Christensena. Aktor mówi, że powrót do świata Gwiezdnych wojen znaczył dla niego bardzo dużo.

Premiera dokumentu Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi będzie miała miejsce 8 września 2022 roku i jest elementem specjalnego wydarzenia Disney+ Day, podczas którego na serwisie streamingowym pojawi się jeszcze wiele innych nowości.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
sierpień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.