Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 września 2022, 14:00

Zobacz pierwszą zapowiedź 2. sezonu Wikingów: Walhalli

Wikingowie: Walhalla otrzymali zwiastun zapowiadający drugi sezon serialu. Już na samym początku bohaterowie staną przed zagrożeniem rychłej śmierci.

Źrodło fot. Wikingowie: Walhalla, reż. Jeb Stuart, Netflix, 2022
i

Podczas wydarzenia Netflix Tudum przedstawiono krótki zwiastun drugiego sezonu serialu Wikingowie: Walhalla. W zaprezentowanym nagraniu możemy zobaczyć, jak główni bohaterowie – Leif Eriksson (Sam Corlett), Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) i Harald Sigurdsson (Leo Suter) – uciekają przed Olafem oraz jego armią.

Trzem wikingom towarzyszy ludność cywilna, która także próbuje ocalić życia po przegranej bitwie pod Kattegat. Gdy wojowie Olafa zmierzają ku ocalałym, żeby w końcu ich zabić, pojawia się niespodziewana odsiecz. Płonące pociski, prawdopodobnie wystrzelone z katapulty, trafiają w plażę, co powstrzymuje atakujących. Nie wiadomo jednak, od kogo przyszła tajemnicza pomoc.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Wikingowie: Walhalla jest kontynuacją bardzo popularnego serialu Wikingowie, który zadebiutował jeszcze w 2013 roku. Historia nowszej produkcji ma miejsce około 100 lat po pierwowzorze i dzieje się w epoce, gdy złoty okres wikingów chyli się ku końcowi.

Trójka wspomnianych wcześniej bohaterów, Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter oraz Harald Sigurdsson, próbuje odnaleźć swoje miejsce w tych niespokojnych czasach, a jednocześnie okryć swoje imiona sławą i chwałą. Jak na razie wciąż są na etapie poszukiwań i czeka ich prawdziwa próba w boju, co sugeruje zwiastun.

Pierwszy sezon Wikingów: Walhalli zebrał dosyć przeciętne oceny od fanów, ale widzów musiało być na tyle dużo, że zdecydowano się na nakręcenie kolejnego sezonu. Premiera kolejnej części sagi Wikingów będzie miała miejsce już w 2023 roku. Niestety nie podano nowych informacji, które mogłyby zdradzić więcej o planowej dacie wypuszczenia drugiego sezonu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
wrzesień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.