Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 października 2022, 22:00

Zobacz niepokojący i makabryczny zwiastun nowego filmu Guillermo Del Toro

Guillermo del Toro znany jest z tworzenia niekonwencjonalnych produkcji. Jego kolejny serial ma wielką szansę utrzymać ten trend. Tym razem padło na antologię pełną strasznych historii.

Źrodło fot. Gabinet osobliwości Guillermo del Toro; Guillermo del Toro; Netflix; 2022
i

Gabinet osobliwości Guillermo del Toro to najnowszy serial cenionego reżysera. Uznany twórca zgromadził wyjątkową kolekcję historii, które będzie można zobaczyć na platformie streamingowej Netflix.

Gabinet osobliwości Guillermo del Toro będzie dość nietypową produkcją. Serial przyjmie formę antologii, co oznacza, że pokazywane opowieści nie będą się ze sobą łączyć. Warto jednak wspomnieć, że poszczególne projekty zostały przygotowane przez różnych twórców. Należą do nich między innymi Jennifer Kent i Vincenzo Natali.

Za kamerą odcinków stanęli również Ana Lily Amirpour, Catherine Hardwicke, Guillermo Navarro, David Prior i Keith Thomas.

Bohaterom widowiska przyjdzie zmierzyć się z wieloma nadprzyrodzonymi zjawiskami czy też rzeczami, które do tej pory były wytworem ludzkiej wyobraźni. Będą one gwarancją mocnych emocji wśród widzów. Serial zdecydowanie ma szansę spełnić oczekiwania fanów horrorów.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Z oficjalnych informacji wynika, że Guillermo del Toro bierze na warsztat magię, gotycki horror klasyczny, a nawet zahacza o groteskę.

Guillermo del Toro zebrał bardzo ciekawą obsadę. W przygotowanych projektach zagrali między innymi Tim Blake Nelson, Andrew Lincoln, Rupert Grint, Essie Davis oraz Luke Roberts.

Gabinet osobliwości Guillermo Del Toro zadebiutuje 25 października na Netfliksie. Serial składać się będzie z ośmiu odcinków.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
październik
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.