Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 sierpnia 2022, 19:05

Wolverine w Ms. Marvel? Scenarzystka serialu chciałaby pokazać go w 2. sezonie

Twórczyni Ms. Marvel chciałaby, żeby Kamala Khan spotkała Wolverine’a. Dwójka superbohaterów miałaby współpracować w potencjalmnym drugim sezonie najnowszego serialu Marvela.

Źródło: YouTube / Marvel Entertainment

W niedawnym wywiadzie dla portalu The Direct twórczyni i producentka Ms. Marvel, Fatimah Asghar, przyznała, że ze wszystkich mutantów w drugim sezonie najbardziej chciałaby zobaczyć Wolverine’a:

Myślę o postaci Wolverine'a oraz Kamali, która by go irytowała. To miało miejsce w komiksach i jeśli dobrze pamiętam, to tam jest taki moment, gdy Wolverine przychodzi i pomaga Ms. Marvel. Bardzo mi się to podobało. Wiem, że to byłoby skomplikowanym przedsięwzięciem, ale to byłoby świetne, jeśli udałoby nam się to zrobić. Uważam tak, ponieważ zabawne jest oglądanie jej, będącej fanką znużonych oraz zirytowanych osób. Umieszczenie jej z kimś takim jak Wolverine, to niesamowita chwila synastrii.

W serialu Ms. Marvel od Marvel Studios dowiadujemy się, że główna bohaterka jest nie tylko Djinnem, ale i mutantką. To drugie wydaje się, że może być wykorzystane jako punkt wyjścia do pojawienia się jednej z najbardziej kultowych postaci świata komiksu. I jedna z nadchodzących produkcji wskazuje na to, że jest to bardzo prawdopodobne.

Wolverine w Ms. Marvel? Scenarzystka serialu chciałaby pokazać go w 2. sezonie - ilustracja #1
Źródło: Marvel.com

Wskazówką, że w drugim sezonie serialu faktycznie zobaczymy Wolverine’a może być najnowszy komiks o nazwie Ms. Marvel & Wolverine. Jego premiera będzie miała miejsce już 10 sierpnia 2022 roku, a tytuł mówi sam za siebie.

Kiedy to nastąpi, na razie jednak nie wiadomo. Podczas Comic Conu w San Diego Marvel Studios zapowiedziało swoje nadchodzące produkcje i na liście nie było niczego, gdzie mutanci byliby w centrum wydarzeń. Fani muszą się zadowolić serialem animowanym X-Men ’97, który będzie kontynuacją legendarnego już X-Men z 1992 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
sierpień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.