Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

X-Men - 1992

Serial (US) premiera: 31.10.1992

X-Men to elitarny zespół mutantów, genetycznie obdarzonych supermocami istot ludzkich, zaprzysiężonych by walczyć o prawa mutantów przeciwko wrogim agencjom rządowym, jednocześnie chroniącym ludzkość przed supremacjonistą mutantów... czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 5
Epizodów: 76
Sezon 5
14 Epizodów
Premiera 07.09.1996
Wszystkie Sezony

Więcej o X-Men

Pierwsze spojrzenie na X-Men ’97; Marvel już zapowiedział 2. sezon

Na święcie popkultury, jakim jest bez wątpienia San Diego Comic-Con, nie mogło zabraknąć przedstawicieli Marvel Studios. W trakcie swojego panelu Dom Pomysłów przedstawił pierwsze materiały z X-Men ’97. Potwierdzony został również drugi sezon serialu animowanego.

Pierwsze spojrzenie na X-Men ’97; Marvel już zapowiedział 2. sezon

grim_reaper, 24 lipca 2022, 11:45

140945

Mem doczeka się własnej figurki. Zobacz nietypowego Wolverine'a

Memy to nieodłączna część współczesnej popkultury - rzadko kiedy jednak powstają na ich podstawie jakiekolwiek zabawki. Tymczasem Marvel i Mondo zaprezentowały światu nową figurkę Wolverine'a nawiązującą do memicznej sceny z jego udziałem.

Mem doczeka się własnej figurki. Zobacz nietypowego Wolverine'a

Karol Laska, 23 lipca 2021, 14:15

131691

Serial: X-Men

X-Men to elitarny zespół mutantów, genetycznie obdarzonych supermocami istot ludzkich, zaprzysiężonych by walczyć o prawa mutantów przeciwko wrogim agencjom rządowym, jednocześnie chroniącym ludzkość przed supremacjonistą mutantów Magneto, który dąży do zniszczenia rasy ludzkiej z powodu okrucieństw popełnionych na mutantach.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun