Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 czerwca 2022, 12:20

W Jokerze 2 zobaczymy Harley Quinn? Podejrzenia wzbudził post reżysera

Prace nad sequelem Jokera trwają, czego dowodem jest ukończony scenariusz. Tytuł filmu sugeruje, że twórcy będą chcieli wprowadzić znaną z komiksów postać.

Zdjęcie scenariusza udostępnił Todd Phillips, który po raz kolejny odpowiedzialny będzie za wyreżyserowanie filmu. Z udostępnionych informacji wynika, że roboczy tytuł filmu to Joker: Folie a Deux, co można przetłumaczyć jako Joker: Madness for Two.

Francuski podtytuł nawiązuje do zaburzenia psychicznego, w którym osoba blisko związana z chorym zaczyna traktować bezkrytycznie paranoiczne myśli chorego (w Polsce choroba znana jest jako paranoja indukowana).

Źródło: Instagram / Todd Phillips

W sieci od razu pojawiły się plotki, jakoby miało to być potwierdzenie pojawienia się Harley Quinn w Jokerze 2 (via The Direct). Należy pamiętać, że postać Księcia Złodziei jest w komiksach bardzo mocno powiązana z antybohaterką.

Harley Quinn pojawiła się już na wielkim ekranie przy okazji takich filmów jak Legion samobójców czy też Ptaki Nocy. Czy oznacza to, że Margot Robbie powróci do swojej roli i zagra u boku Joaquina Phoenixa?

Na razie informację tę trzeba traktować jako plotkę. Reżyser nie podał żadnych szczegółów dotyczących fabuły sequela najbardziej dochodowego filmu z kategorią R. Być może nadal jest szansa zobaczyć w jednej z ról Willema Dafoe, który miał nawet swój pomysł na Jokera 2.

HBO Max kupisz tutaj

Oprócz Todda Phillipsa za scenariusz odpowiada Scott Silver, który pracował również nad pierwszą częścią Jokera. Więcej niż pewny jest także powrót Joaquina Phoenixa, który nagrodzony został Oscarem za tytułową rolę.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.