Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 czerwca 2022, 12:14

autor: Patryk Michaś

Twórcy Stranger Things 4 sugerują, że niektóre postacie nie przetrwają tego sezonu

Pierwsza część czwartego sezonu Stranger Things już za nami. Twórcy zasugerowali, że nie wszystkie postacie przetrwają drugi rozdział.

Źródło: Netflix / materiały promocyjne

Jesteśmy po premierze pierwszej części czwartego sezonu Stranger Things i za niecały miesiąc otrzymamy możliwość obejrzenia drugiego rozdziału przygód młodych bohaterów z Hawkins. Pytanie brzmi, czy wszyscy z nich go przetrwają? Twórcy serialu oznajmili, że postacie znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

„Dzieci nie są już dziećmi”

W wywiadzie dla serwisu Variety, twórcy Stranger Things, Matt i Ross Duffer, zapytani zostali o to, czy w drugim rozdziale zginie któraś z głównych postaci serialu. Nie zdradzili oni żadnych spoilerów, ale wspomnieli, że wszyscy są w niebezpieczeństwie, a także o tym, że powinniśmy obawiać się o naszych ulubionych bohaterów.

Dokładna odpowiedź brzmiała następująco:

Naprawdę nie chcę tego mówić, ale na pewno martwiłbym się o postacie wkraczające w drugi rozdział. Mam nadzieję, że jest to sensowne, ponieważ ten sezon jest bardziej mroczny, a dzieci nie są już dziećmi. Dlatego wszyscy są w niebezpieczeństwie i jest pewien rodzaj złowieszczego przeczucia, które mówi, że sprawy mogą nie potoczyć się tak, jakbyśmy chcieli. Niezależnie od rozwoju sytuacji, aby go poznać, będziesz musiał to obejrzeć.

Szanse na to, że twórcy uśmiercą któregoś z głównych bohaterów młodej paczki przyjaciół są małe, ale z drugiej strony jest to pewien pomysł na motyw piątego, ostatniego sezonu Stranger Things.

Bardziej prawdopodobna wydaje się śmierć postaci drugoplanowych takich jak: Eddie Munson (Joseph Quinn), dr Martin Brenner (Matthew Modine), dr Sam Owens (Paul Reiser), Dmitri (Tom Wlaschiha), Jason Carver (Mason Dye), czy nawet Murray Bauman (Brett Gelman).

A Wy jakie macie zdanie na ten temat? Kogo postanowią pozbyć się twórcy Stranger Things?

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.