Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 stycznia 2023, 13:27

Twórca serialu The Last of Us o niesamowitej chemii pomiędzy Pedrem Pascalem a Bellą Ramsey

Zdaniem Craiga Mazina odtwórcy głównych ról w serialu The Last of Us, Pedro Pascal oraz Bella Ramsey, od razu wytworzyli między sobą aktorską chemię. Dzięki ich występowi serce opowiadanej historii jest bezpieczne. .

Źrodło fot. The Last of Us; Neil Druckmann i Craig Mazin; HBO; 2023
i

Dobór obsady był jednym z najważniejszych elementów przy produkcji serialu The Last of Us. Główni bohaterowie, Joel oraz Ellie, i ich relacja napędzają całą opowieść, dlatego aktorzy wcielający się w ten duet musieli bardzo dobrze ze sobą współpracować, żeby w realny sposób przedstawić emocje dwójki postaci.

HBO Max kupisz tutaj

Podczas wywiadu Craigowi Mazinowi zadano pytanie, w jaki sposób znaleziono chemię pomiędzy Pedrem Pascalem a Bellą Ramsey. Producent odpowiedział, że w ogóle nie było takiej potrzeby, ponieważ aktorzy od razu znaleźli wspólny język (via Screen Rant):

Nie musieliśmy szukać chemii. Neil [Druckmann] i ja rozumieliśmy ją z dramaturgicznego punktu widzenia, przelaliśmy to wszystko na strony scenariusza. Oczywiście wszystko zostało wzięte z gry Neila. To jest zresztą powód, dlaczego tutaj wszyscy jesteśmy, ponieważ relacja Joela i Ellie w The Last of Us jest tak niesamowita. Wiemy to, czujemy, oddychamy tym i umieszczamy na kolejnych stronach. Znaleźliśmy aktorów, którzy są ucieleśnieniem Joela oraz Ellie, i zestawiliśmy Pedra Pascala z Bellą Ramsey z myślą: „Mam nadzieję, że to zadziała”. Ponieważ chemia to chemia. Jest tajemnicą.

Reżyserowałem odcinek, gdzie spotykają się po raz pierwszy. Pamiętam, że siedziałem na swoim krześle powtarzając: „Wszystko będzie dobrze”. Oni po prostu mieli to coś, chemię na planie i poza nim, która była niezwykła. Kochają siebie wzajemnie w najpiękniejszy możliwy sposób. Dbają o siebie i myślę, że także wzajemnie się podziwiają oraz wspierają. Zawsze tak się zachowują, gdy widzę ich podczas konferencji prasowych. Człowiek myśli sobie: „O mój Boże”, ponieważ to jest prawdziwe. Prawdziwe i całkowicie to czujesz.

Na ten moment wszystko zapowiada, że otrzymamy wysokiej jakości ekranizację gry. Nie tylko aktorzy świetnie ze sobą współpracują, ale także twórcy w pełni opierają się na scenariuszu znanym z materiału źródłowego i nie chcą wychodzić poza znane fanom ramy.

Na ekipie odpowiedzialnej za produkcję na pewno przez cały czas ciążyła spora presja. Już 16 stycznia na HBO Max dowiemy się, czy faktycznie podołali postawionemu przed nimi zadaniu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2023
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob

1

2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.