Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 grudnia 2021, 14:00

autor: Edyta Jastrzębska

Tom Hardy powraca w zwiastunie 6. sezonu Peaky Blinders

Peaky Blinders wracają na początku przyszłego roku, a już teraz możesz obejrzeć udostępniony przez twórców teaser, w którym pojawiają się znajome twarze.

Po ponad dwóch latach wracają Peaky Blinders i twórcy z tej okazji postanowili przypomnieć fanom o nadchodzącym sezonie. W tym celu udostępnili na Twitterze krótki teaser, w którym ogłaszają premierę serialu na początku 2022 roku. Dokładnej daty nie ujawniono, ale można spodziewać się, że niedługo ulegnie to zmianie.

Na razie zachęcamy do zapoznania się z klipem, który wykorzystuje hasło „zobacz, kto wrócił”, aby zapowiedzieć powrót Thomasa Shelby’ego (Cillian Murphy), a także ulubieńca fanów, czyli Alfiego Solomonsa, w którego wciela się Tom Hardy.

Niewiele wiadomo na temat fabuły szóstego sezonu. Możemy się jednak spodziewać, że poza Murphym i Hardym, powrócą również Sam Claflin, Paul Anderson, Finn Cole i Sophie Rundle. W związku ze smutną śmiercią aktorki wcielającej się w Polly Gray (Helen McCrory) na początku 2021 roku, losy jej postaci nie są znane. Steven Knight wspomniał, że twórcy w nowym sezonie złożą aktorce pewien hołd, ale nie powiedział, czy McCrory przed śmiercią nakręciła jakikolwiek nowy materiał do nadchodzących odcinków.

Pomimo tego, że szósty sezon serialu jest ostatnim, twórcy zapewniają, że jeszcze nie rozstają się z bohaterami i światem stworzonym na potrzeby Peaky Blinders. Knight ujawnił, że historia zostanie domknięta w filmie, a poza tym zdradził, że mogą powstać spin-offy produkcji.

kalendarz wiadomości
2021
grudzień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

12

13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.