Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 grudnia 2021, 11:20

autor: M. "Barszcz" B.

Tom Hardy może pojawić się w Matrix Ressurections

Matrix Zmartwychwstania to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Lista nowych twarzy w uniwersum rozrasta się coraz bardziej. Być może na ekranie zobaczymy także Toma Hardy’ego. Nie będzie to jednak zwykłe cameo.

Zarówno Matrix Resurrections, jak i Venom: Let There be Carnage były kręcone w tym samym czasie i miejscu – w zeszłym roku w San Francisco. Doprowadziło to do niespodziewanego i nieoficjalnego crossoveru. W ostatecznej wersji Venoma znalazły się bowiem helikoptery z Matrixa. Prawdopodobnie to jedyny przypadek przenikania się obydwu produkcji. Jessica Henwick (wcielająca się w Bugs) wspomina, że spotkała Toma Hardy’ego podczas kręcenia filmu, a ten znalazł się w jednej ze scen. Dodatkowo zdradza, że pojawia się na ekranie także poza swoją rolą (via Den of Geek):

Kręciliśmy (Matrixa – przyp. red.) w San Francisco w czasie trwania prac nad Venomem 2. Spotkałam Toma Hardy’ego. Skończyło się na tym, że biegliśmy razem w tle jednej ze scen. Bardzo ciekawi mnie to, czy trafi ona do ostatecznej wersji filmu. […] Nie mogę się doczekać cyfrowej kopii, ponieważ pojawiam się w niektórych scenach jako ja, Jess. […] Kiedy ktoś przybliży tło, będzie miał nie lada zagwozdkę: „Zaraz, czy to nie Bugs biegnie tam z tyłu?”

Jeżeli scena z Hardym trafi do filmu, otrzymamy bardzo małe cameo, którego raczej będą doszukiwać się tylko najwięksi fani. Prawdopodobnie będzie potrzebna lupa i sprawne wciśnięcie pauzy. Poza tym aktorka wspomniała w wywiadzie o samym filmie, który miała okazję zobaczyć (via Den of Geek):

To jest wspaniała podróż, nostalgia wywołana zobaczeniem Keanu Reevesa i Carrie-Anne na ekranie. Wspaniale jest zobaczyć te dwie hollywoodzkie persony, powracające jako postaci, które dały im sławę. Jako fanka jestem w tym zakochana.

Premiera Matrix Zmartwychwstania już 22 grudnia. A czy Wy będziecie wypatrywać Toma Hardy’ego?

kalendarz wiadomości
2021
grudzień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

12

13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.