Czemu Natalie Portman jeszcze nie wróciła do Star Wars? Aktorka komentuje

Wcielająca się w postać Padmé Amidali, aktorka Natalie Portman zdradziła czemu nie powróciła do swojej kultowej roli w nowych projektach z uniwersum Gwiezdnych wojen.

science fiction
21 maja 2023
4
Źrodło fot. Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów, George Lucas, Lucasfilm, 2005
i

Zanim zmarła przy porodzie bliźniaków Luke'a i Lei pod koniec Zemsty Sithów, postać Padmé Amidali odegrała kluczową rolę w trylogii prequeli Gwiezdnych wojen. Niestety nie wiedzieć czemu w dobie mody na zgłębianie historii znanych bohaterów uniwersum, Disney nie zdecydował się na przywrócenie ukochanej Anakina Skywalkera w swoich nowych projektach.

Tym, którzy zastanawiają się dlaczego Natalie Portman jeszcze nie powróciła do swojej kultowej roli z odpowiedzią przyszła sama aktorka.

W niedawnym wywiadzie dla magazynu GQ, laureatka Oscara odpowiadając na pytania fanów, przyznała, że nie posiada żadnych informacji na temat potencjalnego powrotu Amidali. Mało tego, od Zemsty Sithów nikt z Lucasfilm nie poruszał z nią tej kwestii. Co ciekawe, Portman stwierdziła, że jest otwarta na ponowne sportretowanie ikonicznej postaci.

Nie mam żadnych informacji na ten temat. Nikt nigdy nie prosił mnie o powrót, ale jestem na to otwarta – przyznała aktorka.

Oczywiście najodpowiedniejszą produkcją, w której moglibyśmy zobaczyć retrospekcje z udziałem Amidali wydaje się serial Obi-Wan Kenobi. Jak wiemy, tak się nie stało. Niemniej jednak po tym, jak Portman głośno wyraziła chęć powrotu do odległej galaktyki, być może twórcy podejmą jakieś konkretne kroki w tym kierunku. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że ponowne ujrzymy Padmé Amidalę na ekranach.

Na koniec przypomnijmy, że w sierpniu tego roku na platformie Disney+ ma zadebiutować serial Ahsoka. Historia produkcji toczyć się będzie wokół tytułowej postaci, mistrzyni Jedi, a jednocześnie byłej podopiecznej Anakina Skywalkera.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

Disney Plus na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów

Disney Plus na czerwiec 2023 - lista seriali i filmów

Temu Jedi ze Star Wars George Lucas nie pozwolił przeżyć Rozkazu 66

Temu Jedi ze Star Wars George Lucas nie pozwolił przeżyć Rozkazu 66

Ben Affleck bezlitośnie nabija się z Armageddonu, a internauci to kochają

Ben Affleck bezlitośnie nabija się z Armageddonu, a internauci to kochają

Mark Hamill ma genialną odpowiedź na wytknięty błąd z Powrotu Jedi

Mark Hamill ma genialną odpowiedź na wytknięty błąd z Powrotu Jedi

Darth Maul byłby kopią Dartha Vadera, gdyby George Lucas zrealizował swój oryginalny plan

Darth Maul byłby kopią Dartha Vadera, gdyby George Lucas zrealizował swój oryginalny plan