Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 sierpnia 2022, 09:24

Star Wars: Andor - ile odcinków obejrzymy na premierę?

Star Wars: Andor to najnowszy serial w świecie Gwiezdnych wojen, przygotowany z myślą o Disney+. Zmiana daty premiery wymusiła jednak na twórcach inne podejście do niej. Ile odcinków tej produkcji obejrzymy?

Źródło fot.: Materiały promocyjne serialu Star Wars: Andor

Star Wars: Andor to serial, którego akcja został osadzona przed wydarzeniami znanymi z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Głównym bohaterem będzie Cassian Andor, który na przestrzeni serialu będzie stawał się ważnym członkiem rebelii przeciwko panującemu w Galaktyce Imperium.

Pierwotnie pierwsze dwa odcinki Star Wars: Andor miały zadebiutować 31 sierpnia, aczkolwiek wraz ze zwiastunem otrzymaliśmy informację o nowej dacie premiery. Wiemy już, że serial pojawi się na platformie Disney+ 21 września, a użytkownicy będą mogli w tym dniu obejrzeć aż trzy odcinki tej produkcji.

Z duża dozą prawdopodobieństwa można więc stwierdzić, że pozostałe odcinki będą ukazywać się pojedynczo w tygodniowych odstępach, zatem obejmą dziewięć następnych tygodni. Oznacza to, że pierwszy sezon zakończy się w listopadzie 2022 roku.

Wiadomo również, że historia Cassiana Andora podzielona została na dwa sezony. Każdy z nich zawierać będzie po 12 odcinków. Fani Gwiezdnych wojen mają więc w ostatnich tygodniach powody do radości, a uniwersum jest w dalszym ciągu konsekwentnie rozwijane.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na obejrzenie Star Wars: Andor to zaprezentowany w zeszłym tygodniu zwiastun powinien Was do tego zachęcić. Potwierdza on powrót kilku znanych postaci, a przede wszystkim wypełniony jest po brzegi wieloma nawiązaniami do innych produkcji z tego uniwersum.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
sierpień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.