Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 sierpnia 2022, 21:20

She-Hulk z Disney Plus z pierwszymi opiniami

Mecenas She-Hulk to najnowszy serial wchodzący w skład MCU, który trafi na platformę Disney+. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, jednak w sieci pojawiły się już pierwsze opinie na jego temat.

Kadr z serialu Mecenas She-Hulk; 2022; Disney.

Mecenas She-Hulk to kolejny serial, który trafi na platformę Disney Plus. Produkcja należąca do Kinowego Uniwersum Marvela opowie historię Jennifer Walters, kuzynki Bruce’a Bannera, która w wyniku wypadku zyskuje moce Hulka.

Niedawno odbyła się oficjalna premiera Mecenas She-Hulk, podczas której zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z czterema pierwszymi odcinkami serialu. Jak można się było domyślić, w sieci pojawiły się w związku z tym wstępne opinie, które zwiastują, czego możemy oczekiwać po Mecenas She-Hulk. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Pamela Gores z serwisu The Direct chwaliła występ Tatiany Maslany w roli Jennifer Walters. Poza tym zwróciła uwagę na dobre połączenie serialu z MCU, a także pokazanie świata po Avengers: Endgame.

Mecenas She-Hulk doskonale przenosi sądowe wybryki Jennifer Walters do Disney+. Tatiana Maslany jest złotem, widzowie po prostu ją pokochają. Mamy tutaj pełno nawiązań i połączeń z uniwersum, a Wong po raz kolejny będzie ulubieńcem widzów. Koniecznie oglądajcie odcinki do końca, są pełne niespodzianek.

Josh Wilding z portalu ComicBookMovie podobnie uważa, że Tatiana Maslany idealnie pasuje do roli Jennifer Walters.

Widziałem pierwsze odcinki serialu Mecenas She-Hulk i jest on absolutnie rewelacyjny. Tatiana Maslany jest idealna jako She-Hulk, a serial dostarcza na wszystkich frontach. To zabawna i świetna eksploracja tego, co oznacza być Hulkiem.

W podobnym tonie wypowiada się również TJ Zwarych z Agents of Fandom.

Świetnie się bawiłem, oglądając pierwsze cztery odcinki Mecenas She-Hulk. Geneza powoduje powolny start, jednak humor jest najwyższych lotów. Tatiana Maslany jest niesamowita, uwielbiam wszystkie postacie i nie mogę się doczekać więcej.

Są to tylko wybrane opinie, jednak zdecydowana większość z nich napisana jest w podobnym tonie. Dziennikarze chwalą przede wszystkim kreację Tatiany Maslany, która wciela się w tytułową postać. Dużo pochwał skierowanych jest również w kierunku pozostałych członków obsady, a zwłaszcza innych postaci znanych już z MCU.

Jeśli jednak nie jesteście zbyt dużymi fanami Kinowego Uniwersum Marvela, to Mecenas She-Hulk raczej nie zmieni Waszego nastawienia. Produkcja ta opisywana jest przede wszystkim jako komedia i wypełniają ją zabawne momenty, które czasami nie prezentują zbyt wysokiego poziomu.

Własne zdanie na temat Mecenas She-Hulk będzie można wyrobić sobie już niedługo. Serial bowiem zadebiutuje na platformie Disney Plus za dwa dni.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.